|

Wasze hity

  1. Lion. Droga do domu
  2. Sztuka kochania. Histo...
  3. Lekarstwo na życie
  4. Powidoki
  5. Balerina
  6. John Wick 2
  7. Milczenie
  8. Vaiana - skarb oceanu
  9. Dobrze się kłamie w mi...
  10. Pokot
KEI

Oscary 2017 wg filmów

Oto lista nominowanych do Oskara 2017. Sprawdź również nasz repertuar oskarowy

La La Land

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy film (Picture)
  • Najlepszy Aktor (Actor - in a leading role) - Ryan Gosling
  • Najlepsza Aktorka (Actrees - in a Leading Role) - Emma Stone
  • Najlepsza Reżyseria (Directing) - Damien Chazelle
  • Najlepszy Scenariusz Oryginalny (Writing Original Screenplay) - Damien Chazelle
  • Najlepsza Muzyka (Music - Original Score)
  • Najlepsza Piosenka (Music - Original Song)
  • Najlepsza Scenografia i Dekoracja Wnętrz (Production Design)
  • Najlepsze Kostiumy (Costume Design)
  • Najlepsze Zdjęcia (Cinematography)
  • Najlepszy Dźwięk (Sound Editing)
  • Najlepszy Montaż (Film Editing)
  • Najlepszy Montaż Dźwięku (Sound Mixing)

Nowy początek

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy film (Picture)
  • Najlepsza Reżyseria (Directing) - Denis Villeneuve
  • Najlepszy Scenariusz Adaptowany (Writing Adapted Screenplay) - Eric Heisserer
  • Najlepsza Scenografia i Dekoracja Wnętrz (Production Design)
  • Najlepsze Zdjęcia (Cinematography)
  • Najlepszy Dźwięk (Sound Editing)
  • Najlepszy Montaż (Film Editing)
  • Najlepszy Montaż Dźwięku (Sound Mixing)

Moonlight

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy film (Picture)
  • Najlepszy Aktor Drugoplanowy (Actor in a Supporting Role) - Mahershala Ali
  • Najlepsza Aktorka Drugoplanowa (Actress - in a Supporting Role) - Naomie Harris
  • Najlepsza Reżyseria (Directing) - Barry Jenkins
  • Najlepszy Scenariusz Adaptowany (Writing Adapted Screenplay) - Tarell McCraney, Barry Jenkins
  • Najlepsza Muzyka (Music - Original Score)
  • Najlepsze Zdjęcia (Cinematography)
  • Najlepszy Montaż (Film Editing)

Manchester by the sea

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy film (Picture)
  • Najlepszy Aktor (Actor - in a leading role) - Casey Affleck
  • Najlepszy Aktor Drugoplanowy (Actor in a Supporting Role) - Lucas Hedges
  • Najlepsza Aktorka Drugoplanowa (Actress - in a Supporting Role) - Michelle Williams
  • Najlepsza Reżyseria (Directing) - Kenneth Lonergan
  • Najlepszy Scenariusz Oryginalny (Writing Original Screenplay) - Kenneth Lonergan

Lion. Droga do domu

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy film (Picture)
  • Najlepszy Aktor Drugoplanowy (Actor in a Supporting Role) - Dev Patel
  • Najlepsza Aktorka Drugoplanowa (Actress - in a Supporting Role) - Nicole Kidman
  • Najlepszy Scenariusz Adaptowany (Writing Adapted Screenplay) - Luke Davies
  • Najlepsza Muzyka (Music - Original Score)
  • Najlepsze Zdjęcia (Cinematography)

Przełęcz ocalonych

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy film (Picture)
  • Najlepszy Aktor (Actor - in a leading role) - Andrew Garfield
  • Najlepsza Reżyseria (Directing) - Mel Gibson
  • Najlepszy Dźwięk (Sound Editing)
  • Najlepszy Montaż (Film Editing)
  • Najlepszy Montaż Dźwięku (Sound Mixing)

Aż do piekła

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy film (Picture)
  • Najlepszy Aktor Drugoplanowy (Actor in a Supporting Role) - Jeff Bridges
  • Najlepszy Scenariusz Oryginalny (Writing Original Screenplay) - Taylor Sheridan
  • Najlepszy Montaż (Film Editing)

Fences

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy film (Picture)
  • Najlepszy Aktor (Actor - in a leading role) - Denzel Washington
  • Najlepsza Aktorka Drugoplanowa (Actress - in a Supporting Role) - Viola Davis
  • Najlepszy Scenariusz Adaptowany (Writing Adapted Screenplay) - August Wilson

Ukryte działania

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy film (Picture)
  • Najlepsza Aktorka Drugoplanowa (Actress - in a Supporting Role) - Octavia Spencer
  • Najlepszy Scenariusz Adaptowany (Writing Adapted Screenplay) - Allison Schroeder, Theodore Melfi

Jackie

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Aktorka (Actrees - in a Leading Role) - Natalie Portman
  • Najlepsza Muzyka (Music - Original Score)
  • Najlepsze Kostiumy (Costume Design)

Boska Florence

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Aktorka (Actrees - in a Leading Role) - Meryl Streep
  • Najlepsze Kostiumy (Costume Design)

Mężczyzna imieniem Ove

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Nieanglojęzyczny (Best Foreign Language Film)
  • Najlepsza Charakteryzacja (Makeup and Hairstyling)

Pasażerowie

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Muzyka (Music - Original Score)
  • Najlepsza Scenografia i Dekoracja Wnętrz (Production Design)

Vaiana - skarb oceanu

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Piosenka (Music - Original Song)
  • Najlepszy Film Animowany (Animated Featured Film)

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Scenografia i Dekoracja Wnętrz (Production Design)
  • Najlepsze Kostiumy (Costume Design)

Kubo i dwie struny

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsze Efekty Specjalne (Visual Effects)
  • Najlepszy Film Animowany (Animated Featured Film)

Żywioł. Deepwater Horizon

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsze Efekty Specjalne (Visual Effects)
  • Najlepszy Montaż Dźwięku (Sound Mixing)

Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsze Efekty Specjalne (Visual Effects)
  • Najlepszy Dźwięk (Sound Editing)

Captain Fantastic

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Aktor (Actor - in a leading role) - Viggo Mortensen

Loving

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Aktorka (Actrees - in a Leading Role) - Ruth Negga

Elle

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Aktorka (Actrees - in a Leading Role) - Isabelle Huppert

Zwierzęta nocy

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Aktor Drugoplanowy (Actor in a Supporting Role) - Michael Shannon

20th Century Women

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Scenariusz Oryginalny (Writing Original Screenplay) - Mike Mills

Lobster

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Scenariusz Oryginalny (Writing Original Screenplay) - Yorgos Lanthimos, Efthymis Filippou

Klient

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Nieanglojęzyczny (Best Foreign Language Film)

Tanna

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Nieanglojęzyczny (Best Foreign Language Film)

Pole minowe

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Nieanglojęzyczny (Best Foreign Language Film)

Toni Erdmann

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Nieanglojęzyczny (Best Foreign Language Film)

4.1 Miles

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Krótkometrażowy Film Dokumentalny (Documentary Short Subject)

Extremis

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Krótkometrażowy Film Dokumentalny (Documentary Short Subject)

Watani: My Homeland

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Krótkometrażowy Film Dokumentalny (Documentary Short Subject)

Białe Hełmy

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Krótkometrażowy Film Dokumentalny (Documentary Short Subject)

Joe's Violin

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Krótkometrażowy Film Dokumentalny (Documentary Short Subject)

Legion samobójców

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Charakteryzacja (Makeup and Hairstyling)

Star Trek: W nieznane

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Charakteryzacja (Makeup and Hairstyling)

Jim

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Piosenka (Music - Original Song)

Trolle

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Piosenka (Music - Original Song)

Ave, Cezar!

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Scenografia i Dekoracja Wnętrz (Production Design)

Doktor Strange

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsze Efekty Specjalne (Visual Effects)

Księga dżungli

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsze Efekty Specjalne (Visual Effects)

Sprzymierzeni

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsze Kostiumy (Costume Design)

Milczenie

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsze Zdjęcia (Cinematography)

Czerwony żółw

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Animowany (Animated Featured Film)

Nazywam się Cukinia

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Animowany (Animated Featured Film)

Zwierzogród

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Animowany (Animated Featured Film)

13 godzin: Tajna misja w Benghazi

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Dźwięk (Sound Editing)

Chór

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Aktorski Film Krótkometrażowy (Short Film - Live Action)

La Femme et le TGV

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Aktorski Film Krótkometrażowy (Short Film - Live Action)

Timecode

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Aktorski Film Krótkometrażowy (Short Film - Live Action)

Ennemis Intérieurs

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Aktorski Film Krótkometrażowy (Short Film - Live Action)

Silent Nights

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Aktorski Film Krótkometrażowy (Short Film - Live Action)

Blind Vaysha

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Animowany Film Krótkometrażowy (Short Film - Animated)

Pear Cider and Cigarettes

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Animowany Film Krótkometrażowy (Short Film - Animated)

Piper

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Animowany Film Krótkometrażowy (Short Film - Animated)

Borrowed Time

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Animowany Film Krótkometrażowy (Short Film - Animated)

Pearl

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Animowany Film Krótkometrażowy (Short Film - Animated)

Sully

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Montaż Dźwięku (Sound Mixing)

13th

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Dokumentalny (Documentary Feature)

I Am Not Your Negro

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Dokumentalny (Documentary Feature)

Życie animowane

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Dokumentalny (Documentary Feature)

Fuocoammare. Ogień na morzu

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Dokumentalny (Documentary Feature)

O.J.: Made in America

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Dokumentalny (Documentary Feature)
Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Premiery

24 lutego
17 lutego
10 lutego
9 lutego

Zapowiedzi

3 marca
10 marca
17 marca

Repertuar Kin