Lang gb
|

Wasze hity

  1. Mama
  2. Berek
  3. Kochając Pabla, nienaw...
  4. Sztuka kochania. Histo...
  5. Czerwona jaskółka
  6. Manchester by the sea
  7. Zimna wojna
  8. Whitney
  9. Cudowny chłopak
  10. Tulipanowa gorączka
KEI

Milion sposobów jak zginąć na zachodzie

A Million Ways to Die in the West
Reżyseria: Seth MacFarlane

Repertuar filmu "Milion sposobów jak zginąć na zachodzie" w Krakowie

Brak repertuaru dla filmu "Milion sposobów jak zginąć na zachodzie" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Milion sposobów jak zginąć na zachodzie
Tytuł oryginalny: A Million Ways to Die in the West
Czas trwania: 116 min.
Produkcja: USA , 2014
Gatunek: komedia / western
Premiera: 30 maja 2014
Dystrybutor filmu: UIP

Reżyseria: Seth MacFarlane
Obsada: Seth MacFarlane, Charlize Theron, Liam Neeson

Dwa lata temu SETH MACFARLANE zadebiutował na dużym ekranie produkcją fabularną „Ted”. Film będący komedią dla dorosłych zdobył sobie rzesze zwolenników na całym świecie i stał się najlepiej zarabiającą produkcją wytwórni Universal Pictures w 2012 roku. Tym razem MacFarlane ponownie sięga po gatunek komediowy, nadając mu nowy wymiar i kształtując jego ostateczny wygląd jako scenarzysta, producent, reżyser i aktor w swojej najnowszej produkcji „Milion sposobów jak zginąć na Zachodzie” /A Million Ways to Die in the West/. Tym razem MacFarlane snuje niezwykle zabawną opowieść o Albercie Starku (zobaczymy go również na ekranie w tej roli), wrażliwym facecie w mało wrażliwych czasach i otoczeniu, który wszelkimi siłami stara się wykombinować jak wydostać się z tego zapomnianego przez boga zakątka świata, w którym na każdym kroku ktoś stara się pozbawić go życia, jak i zresztą innych nieszczęśników, którzy mieli pecha tu trafić. Zajmujący się hodowlą owiec Albert, czuje się jak ostatnia oferma, kiedy to jego niestała w uczuciach dziewczyna Louise (AMANDA SEYFRIED „Les Misérables. Nędznicy”, „Mamma Mia!”) porzuca go, ponieważ nie wziął udziału w mogącej zakończyć się jedynie śmiercią strzelaniny. Na domiar złego Louise związuje się z najbardziej przedsiębiorczym facetem w miasteczku i właścicielem imponujących wąsów Foy’em (NEIL PATRICK HARRIS telewizyjny serial komediowy „Jak poznałem waszą matkę” /How I Met Your Mother/, broadwayowski muscial „Hedwig and the Angry Inch”). Jeśli chodzi o stabilizację finansową i wąsy Foy reprezentuje wszystko, o czym Albert może tylko pomarzyć. Sytuacja zmienia się jednak, kiedy w miasteczku pojawia się piękna i świetnie władająca bronią Anna (CHARLIZE THERON of „Królewna Śnieżka i łowca” /Snow White and the Huntsman/, „Prometeusz” /Prometheus/). To właśnie ona pomoże Albertowi odnaleźć odwagę i jednocześnie nową miłość w jej własnej osobie.

Na Dzikim Zachodzie nic nie przychodzi jednak tak łatwo, jak mogło by się wydawać. W miasteczku pojawia się bowiem mąż Anny, Clinch Leatherwood (LIAM NEESON „Non-Stop”, „Uprowadzona” /Taken/) – cieszący się złą sławą rzezimieszek, z zamiarem zemsty na człowieku, który zhańbił jego żonę. Chcąc nie chcąc Albert musi teraz odnaleźć w sobie odwagę i stanąć do pojedynku, z którego tylko jeden uczestnik wyjdzie cało. Szczęśliwy i żywy zwycięzca może liczyć na rękę Anny oraz szacunek na dzikim Zachodzie, pokonanemu przypadnie zaś jedna z licznych w tym miejscu bezimiennych mogił.

Albertowi w jego perypetiach towarzyszą najbliższy przyjaciel Edward (GIOVANNI RIBISI „Ted”, telewizyjny serial „Dads”), przemiły i ogromnie naiwny sprzedawca butów z miasteczka oraz jego dziewczyna Ruth (SARAH SILVERMAN „Ralph Demolka” /Wreck-It Ralph/, telewizyjny serial „The League”), równie czysta i niepokalana w kontaktach z nim, jak rozwiązła w kontaktach ze swoimi klientami w lokalnym domu uciech.Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 17 razy. | Oceń film

Trailer filmu: Milion sposobów jak zginąć na zachodzie

Wasze opinie

hopislaw 11. czerwca 2014, 1:57

Film. Średni. Ale godny. Polecenia! !

Dodaj nowy komentarz Milion sposobów jak zginąć na zachodzie

Twoja opinia o filmie:

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Premiery

13 lipca
6 lipca
29 czerwca

Zapowiedzi

20 lipca
27 lipca
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin