|

Wasze hity

  1. Czerwona jaskółka
  2. Pitbull. Ostatni pies
  3. Bóg nie umarł: Światło...
  4. Cudowny chłopak
  5. Tam, gdzie mieszka Bóg...
  6. Prawdziwa historia
  7. Pod taflą oceanu
  8. Twarz
  9. Wicher - dzikie konie
  10. 120 uderzeń serca
KEI

Oscary 2018 wg filmów

Oto lista nominowanych do Oskara 2018. Sprawdź również nasz repertuar oskarowy

Kształt wody

The Shape of Water

Zwyciężył w kategorii:
  • Najlepszy film (Picture)
  • Najlepsza Reżyseria (Directing) - Guillermo del Toro
  • Najlepsza Muzyka (Music - Original Score)
  • Najlepsza Scenografia i Dekoracja Wnętrz (Production Design)
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy film (Picture)
  • Najlepsza Reżyseria (Directing) - Guillermo del Toro
  • Najlepsza Muzyka (Music - Original Score)
  • Najlepsza Scenografia i Dekoracja Wnętrz (Production Design)
  • Najlepsza Aktorka (Actrees - in a Leading Role) - Sally Hawkins
  • Najlepszy Aktor Drugoplanowy (Actor in a Supporting Role) - Richard Jenkins
  • Najlepsza Aktorka Drugoplanowa (Actress - in a Supporting Role) - Octavia Spencer
  • Najlepsze Zdjęcia (Cinematography)
  • Najlepsze Kostiumy (Costume Design) - Luis Sequeira
  • Najlepszy Montaż (Film Editing)
  • Najlepszy Dźwięk (Sound Editing)
  • Najlepszy Montaż Dźwięku (Sound Mixing)
  • Najlepszy Scenariusz Oryginalny (Writing Original Screenplay)

Dunkierka

Dunkirk

Zwyciężył w kategorii:
  • Najlepszy Montaż (Film Editing)
  • Najlepszy Dźwięk (Sound Editing)
  • Najlepszy Montaż Dźwięku (Sound Mixing)
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Montaż (Film Editing)
  • Najlepszy Dźwięk (Sound Editing)
  • Najlepszy Montaż Dźwięku (Sound Mixing)
  • Najlepszy film (Picture)
  • Najlepsze Zdjęcia (Cinematography)
  • Najlepsza Reżyseria (Directing) - Christopher Nolan
  • Najlepsza Muzyka (Music - Original Score)
  • Najlepsza Scenografia i Dekoracja Wnętrz (Production Design)

Trzy billboardy za Ebbing, Missouri

Three Billboards outside Ebbing, Missouri

Zwyciężył w kategorii:
  • Najlepsza Aktorka (Actrees - in a Leading Role) - Frances McDormand
  • Najlepszy Aktor Drugoplanowy (Actor in a Supporting Role) - Sam Rockwell
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Aktorka (Actrees - in a Leading Role) - Frances McDormand
  • Najlepszy Aktor Drugoplanowy (Actor in a Supporting Role) - Sam Rockwell
  • Najlepszy film (Picture)
  • Najlepszy Aktor Drugoplanowy (Actor in a Supporting Role) - Woody Harrelson
  • Najlepszy Montaż (Film Editing)
  • Najlepsza Muzyka (Music - Original Score)
  • Najlepszy Scenariusz Oryginalny (Writing Original Screenplay)

Czas mroku

Darkest Hour

Zwyciężył w kategorii:
  • Najlepszy Aktor (Actor - in a leading role) - Gary Oldman
  • Najlepsza Charakteryzacja (Makeup and Hairstyling)
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Aktor (Actor - in a leading role) - Gary Oldman
  • Najlepsza Charakteryzacja (Makeup and Hairstyling)
  • Najlepszy film (Picture)
  • Najlepsze Zdjęcia (Cinematography)
  • Najlepsze Kostiumy (Costume Design)
  • Najlepsza Scenografia i Dekoracja Wnętrz (Production Design)

Nić widmo

Phantom Thread

Zwyciężył w kategorii:
  • Najlepsze Kostiumy (Costume Design) - Mark Bridges
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsze Kostiumy (Costume Design) - Mark Bridges
  • Najlepszy film (Picture)
  • Najlepszy Aktor (Actor - in a leading role) - Daniel Day-Lewis
  • Najlepsza Aktorka Drugoplanowa (Actress - in a Supporting Role) - Lesley Manville
  • Najlepsza Reżyseria (Directing) - Paul Thomas Anderson
  • Najlepsza Muzyka (Music - Original Score)

Blade Runner 2049

Blade Runner 2049

Zwyciężył w kategorii:
  • Najlepsze Efekty Specjalne (Visual Effects)
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsze Efekty Specjalne (Visual Effects)
  • Najlepsze Zdjęcia (Cinematography)
  • Najlepsza Scenografia i Dekoracja Wnętrz (Production Design)
  • Najlepszy Dźwięk (Sound Editing)
  • Najlepszy Montaż Dźwięku (Sound Mixing)

Tamte dni, tamte noce

Call Me by Your Name

Zwyciężył w kategorii:
  • Najlepszy Scenariusz Adaptowany (Writing Adapted Screenplay)
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Scenariusz Adaptowany (Writing Adapted Screenplay)
  • Najlepszy film (Picture)
  • Najlepszy Aktor (Actor - in a leading role) - Timothée Chalamet
  • Najlepsza Piosenka (Music - Original Song) - Mystery Of Love

Uciekaj!

Get Out

Zwyciężył w kategorii:
  • Najlepszy Scenariusz Oryginalny (Writing Original Screenplay)
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Scenariusz Oryginalny (Writing Original Screenplay)
  • Najlepszy film (Picture)
  • Najlepszy Aktor (Actor - in a leading role) - Daniel Kaluuya
  • Najlepsza Reżyseria (Directing) - Jordan Peele

Jestem najlepsza. Ja, Tonya

I, Tonya

Zwyciężył w kategorii:
  • Najlepsza Aktorka Drugoplanowa (Actress - in a Supporting Role) - Allison Janney
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Aktorka Drugoplanowa (Actress - in a Supporting Role) - Allison Janney
  • Najlepsza Aktorka (Actrees - in a Leading Role) - Margot Robbie
  • Najlepszy Montaż (Film Editing)

Coco

Coco

Zwyciężył w kategorii:
  • Najlepszy Film Animowany (Animated Featured Film)
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Animowany (Animated Featured Film)
  • Najlepsza Piosenka (Music - Original Song) - Remember Me

Icarus

Icarus

Zwyciężył w kategorii:
  • Najlepszy Film Dokumentalny (Documentary Feature)
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Dokumentalny (Documentary Feature)

Heaven Is a Traffic Jam on the 405

Heaven Is a Traffic Jam on the 405

Zwyciężył w kategorii:
  • Najlepszy Krótkometrażowy Film Dokumentalny (Documentary Short Subject)
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Krótkometrażowy Film Dokumentalny (Documentary Short Subject)

Dear Basketball

Dear Basketball

Zwyciężył w kategorii:
  • Najlepszy Animowany Film Krótkometrażowy (Short Film - Animated)
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Animowany Film Krótkometrażowy (Short Film - Animated)

The Silent Child

The Silent Child

Zwyciężył w kategorii:
  • Najlepszy Aktorski Film Krótkometrażowy (Short Film - Live Action)
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Aktorski Film Krótkometrażowy (Short Film - Live Action)

A Fantastic Woman

A Fantastic Woman

Zwyciężył w kategorii:
  • Najlepszy Film Nieanglojęzyczny (Best Foreign Language Film)
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Nieanglojęzyczny (Best Foreign Language Film)

Lady Bird

Lady Bird

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy film (Picture)
  • Najlepsza Aktorka (Actrees - in a Leading Role) - Saoirse Ronan
  • Najlepsza Aktorka Drugoplanowa (Actress - in a Supporting Role) - Laurie Metcalf
  • Najlepsza Reżyseria (Directing) - Greta Gerwig
  • Najlepszy Scenariusz Oryginalny (Writing Original Screenplay)

Mudbound

Mudbound

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Aktorka Drugoplanowa (Actress - in a Supporting Role) - Mary J. Blige
  • Najlepsze Zdjęcia (Cinematography)
  • Najlepsza Piosenka (Music - Original Song) - Mighty River
  • Najlepszy Scenariusz Adaptowany (Writing Adapted Screenplay)

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Star Wars: The Last Jedi

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Muzyka (Music - Original Score)
  • Najlepszy Dźwięk (Sound Editing)
  • Najlepszy Montaż Dźwięku (Sound Mixing)
  • Najlepsze Efekty Specjalne (Visual Effects)

Baby driver

Baby Driver

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Montaż (Film Editing)
  • Najlepszy Dźwięk (Sound Editing)
  • Najlepszy Montaż Dźwięku (Sound Mixing)

Czwarta władza

The Post

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy film (Picture)
  • Najlepsza Aktorka (Actrees - in a Leading Role) - Meryl Streep

Piękna i Bestia

Beauty and the Beast

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsze Kostiumy (Costume Design)
  • Najlepsza Scenografia i Dekoracja Wnętrz (Production Design)

Roman J. Israel, Esq.

Roman J. Israel, Esq.

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Aktor (Actor - in a leading role) - Denzel Washington

Florida Project

The Florida Project

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Aktor Drugoplanowy (Actor in a Supporting Role) - Willem Dafoe

Wszystkie pieniądze świata

All the Money in the World

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Aktor Drugoplanowy (Actor in a Supporting Role) - Christopher Plummer

Dzieciak rządzi

The Boss Baby

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Animowany (Animated Featured Film)

The Breadwinner

The Breadwinner

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Animowany (Animated Featured Film)

Fernando

Ferdinand

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Animowany (Animated Featured Film)

Twój Vincent

Twój Vincent

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Animowany (Animated Featured Film)

Powiernik królowej

Victoria and Abdul

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsze Kostiumy (Costume Design) - Consolata Boyle

Abacus: Small Enough to Jail

Abacus: Small Enough to Jail

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Dokumentalny (Documentary Feature)

Faces Places

Faces Places

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Dokumentalny (Documentary Feature)

Ostatni w Aleppo

Last Men in Aleppo

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Dokumentalny (Documentary Feature)

Strong Island

Strong Island

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Dokumentalny (Documentary Feature)

Edith+Eddie

Edith+Eddie

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Krótkometrażowy Film Dokumentalny (Documentary Short Subject)

Heroin(e)

Heroin(e)

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Krótkometrażowy Film Dokumentalny (Documentary Short Subject)

Knife Skills

Knife Skills

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Krótkometrażowy Film Dokumentalny (Documentary Short Subject)

Traffic Stop

Traffic Stop

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Krótkometrażowy Film Dokumentalny (Documentary Short Subject)

Victoria & Abdul

Victoria & Abdul

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Charakteryzacja (Makeup and Hairstyling)

Cudowny chłopak

Wonder

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Charakteryzacja (Makeup and Hairstyling)

Marshall

Marshall

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Piosenka (Music - Original Song) - Stand Up For Something

Król rozrywki

The Greatest Showman

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Piosenka (Music - Original Song) - This Is Me

Garden Party

Garden Party

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Animowany Film Krótkometrażowy (Short Film - Animated)

Lou

Lou

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Animowany Film Krótkometrażowy (Short Film - Animated)

Negative Space

Negative Space

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Animowany Film Krótkometrażowy (Short Film - Animated)

Revolting Rhymes

Revolting Rhymes

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Animowany Film Krótkometrażowy (Short Film - Animated)

DeKalb Elementary

DeKalb Elementary

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Aktorski Film Krótkometrażowy (Short Film - Live Action)

The Eleven O'Clock

The Eleven O'Clock

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Aktorski Film Krótkometrażowy (Short Film - Live Action)

My Nephew Emmett

My Nephew Emmett

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Aktorski Film Krótkometrażowy (Short Film - Live Action)

All of Us

Watu Wote

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Aktorski Film Krótkometrażowy (Short Film - Live Action)

Strażnicy Galaktyki vol. 2

Guardians of the Galaxy 2

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsze Efekty Specjalne (Visual Effects)

Kong: Wyspa czaszki

Kong: Skull Island

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsze Efekty Specjalne (Visual Effects)

Wojna o Planetę Małp

War for the Planet of the Apes

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsze Efekty Specjalne (Visual Effects)

The Disaster Artist

The Disaster Artist

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Scenariusz Adaptowany (Writing Adapted Screenplay)

Logan: Wolverine

Logan

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Scenariusz Adaptowany (Writing Adapted Screenplay)

Gra o wszystko

Molly's Game

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Scenariusz Adaptowany (Writing Adapted Screenplay)

I tak Cię kocham

The Big Sick

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Scenariusz Oryginalny (Writing Original Screenplay)

Niemiłość

Nelyubov

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Nieanglojęzyczny (Best Foreign Language Film)
Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Premiery

25 maja
18 maja
11 maja

Zapowiedzi

31 maja
1 czerwca
8 czerwca
15 czerwca
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin