Lang gb
|

Wasze hity

  1. Bohemian Rhapsody
  2. Ocean ognia
  3. Kamerdyner
  4. Dywizjon 303
  5. Pierwszy człowiek
  6. Venom
  7. Księgarnia z marzeniam...
  8. Serce nie sługa
  9. Iniemamocni 2
  10. 7 uczuć
KEI

Do kina

Repertuar kin w Krakowie wg nazwy kina

Wybierz godzinę
Cały dzień 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Agrafka Rano Po południu Wieczorem
Bohemian Rhapsody 19:15
Gentleman z rewolwerem 17:30
Winni 21:45
Zimna wojna 15:45
ARS: Aneks Rano Po południu Wieczorem
Bohemian Rhapsody 16:15
Gentleman z rewolwerem 18:45 23:00
Planeta singli 2 12:00 20:45
Zimna wojna 14:20
ARS: Gabinet Rano Po południu Wieczorem
Listopad 16:45 21:00
Utoya. 22 lipca 19:00 23:20
ARS: Kiniarnia Rano Po południu Wieczorem
Bohemian Rhapsody 18:10
Kler 12:15
Tajemniczy pokaz specjalny 22:40
Utoya. 22 lipca 14:45
Winni 16:30 20:50
ARS: Reduta Rano Po południu Wieczorem
Bohemian Rhapsody 12:20 21:30
Gentleman z rewolwerem 14:50
Planeta singli 2 16:40
ARS: Salon Rano Po południu Wieczorem
Dlaczego jesteśmy kreatywni? 15:00 19:30 21:15 23:05
Dziedziczki 13:05
Cinema City Bonarka Rano Po południu Wieczorem
7 uczuć 2d 12:00 17:00 19:30
Alfa 2d dub 11:10 13:20 15:30 17:40
Biały kieł 2d dub 10:00
Bohemian Rhapsody 2d 12:00 13:30 14:45 16:15 17:30 19:00 20:30 21:15 vip 21:45
Dziadek do orzechów i cztery królestwa 2d dub 10:40 12:50 15:00 17:10 19:20
Dziadek do orzechów i cztery królestwa 3d dub 11:40 13:50 16:00
Dziewczyna w sieci pająka 2d 14:30
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda 3d dub 10:00 4dx 12:00 12:45 4dx 15:30 4dx 18:15 4dx
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda 2d dub 11:00 13:45 16:30 19:15
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda 2d 14:45 17:30 18:30 vip 20:15 21:00 4dx 22:00
Gentleman z rewolwerem 2d 15:50 18:00 vip 18:00 20:30 22:30
Halloween 2d 18:10
Hotel transylwania 3 2d dub 10:00 11:50 14:00 16:10 18:20
Iniemamocni 2 2d dub 10:50
Kler 2d 10:45 13:30 16:15 17:45 19:00 21:45
Kopciuszek. Historia prawdziwa 2d dub 10:00
Krzysiu, gdzie jesteś? 2d dub 11:00
Mała stopa 2d dub 11:00 13:10
Minimaraton Fantastyczne zwierzęta 2d 20:30
Oblicze mroku 2d 15:30 21:50
Ocean ognia 2d 21:30
Planeta singli 2 2d 10:00 10:45 11:45 12:30 13:15 14:15 15:00 15:45 16:45 17:00 vip 17:30 18:15 19:15 19:30 vip 20:00 20:45 21:45 22:00 vip 22:30
Suspiria 2d 22:00
Venom 2d 11:10
Venom 2d dub 13:30
Wdowy 2d 13:20 16:00 18:40 20:00 vip 21:20
Winni 2d 19:50
Cinema City Galeria Kazimierz Rano Po południu Wieczorem
7 uczuć 2d 10:00 15:30 20:10
Alfa 2d dub 10:40 14:50 17:00
Bohemian Rhapsody 2d 11:15 14:00 16:45 18:15 19:30 21:00
Dziadek do orzechów i cztery królestwa 2d dub 11:20 13:30 15:40 17:50
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda 2d dub 10:15 13:00 17:15
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda 2d 11:45 15:45 18:30 20:00 21:15
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda 3d dub 14:30
Gentleman z rewolwerem 2d 11:30 16:10 19:10 21:20
Hotel transylwania 3 2d dub 10:10 12:20 14:30
Kler 2d 13:30 18:00 22:15
Planeta singli 2 2d 10:00 11:00 12:30 13:30 15:00 16:00 17:30 18:30 20:00 21:00 22:30
Suspiria 2d 12:30
Wdowy 2d 16:40 19:20 22:00
Winni 2d 12:50 20:40
Cinema City Plaza Rano Po południu Wieczorem
7 uczuć 2d 18:45
Alfa 2d dub 11:00 13:10 17:10
Bohemian Rhapsody 2d 15:00 17:45 20:30
Dziadek do orzechów i cztery królestwa 2d dub 11:20 13:30 15:40 17:50
Dziadek do orzechów i cztery królestwa 3d dub 12:30
Dziewczyna w sieci pająka 2d 20:00
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda 2d dub 9:55 15:15
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda 2d 12:30 18:00 20:45
Gentleman z rewolwerem 2d 14:10 16:40 19:20 21:30
Hotel transylwania 3 2d dub 12:20 14:30
Kler 2d 16:15 19:00
Oblicze mroku 2d 12:45
Ocean ognia 2d 14:40 22:30
Pierwszy człowiek 2d 21:40
Planeta singli 2 2d 11:00 12:00 13:30 14:30 16:00 17:00 18:30 19:30 21:00 22:00
Suspiria 2d 21:15
Wdowy 2d 11:30 15:20 18:00 20:40
Cinema City Zakopianka Rano Po południu Wieczorem
7 uczuć 2d 11:00 20:20
Alfa 2d dub 10:10 12:20 14:30 18:10
Bohemian Rhapsody 2d 13:00 15:45 18:30 21:15
Dziadek do orzechów i cztery królestwa 2d dub 10:00 12:10 14:20 16:30 18:40
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda 3d dub 11:00 13:45
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda 2d dub 12:30 15:15 18:00
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda 2d 16:30 19:15 20:45 22:00
Gentleman z rewolwerem 2d 11:00 16:00 19:30 21:40
Hotel transylwania 3 2d dub 10:50 13:00 15:10 17:20
Kler 2d 14:45 17:30 20:15
Kopciuszek. Historia prawdziwa 2d dub 10:00
Mała stopa 2d dub 10:15
Planeta singli 2 2d 10:00 11:30 12:30 14:00 15:00 16:30 17:30 19:00 20:00 21:30 22:30
Serce nie sługa 2d 20:50
Venom 2d dub 13:30
Wdowy 2d 12:00 16:40 19:20 22:00
Galeria Bronowice Mikro Rano Po południu Wieczorem
Dlaczego jesteśmy kreatywni? 12:00
Gentleman z rewolwerem 13:30
Kler 17:30
Poczta Świętego Mikołaja 10:00
Winni 20:00
IMAX Rano Po południu Wieczorem
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda 3d dub 11:00 13:45 16:30
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda 3d 19:15 22:00
Kino Kampus Rano Po południu Wieczorem
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda 17:30
Planeta singli 2 20:00
Kino Kika Rano Po południu Wieczorem
7 uczuć 19:00
Dagadana. świat bez granic 17:00
Dlaczego jesteśmy kreatywni? 12:15 18:45
Dogman 20:00
Dziedziczki 14:00
Gentleman z rewolwerem 13:00 21:15
Kler 14:45
Listopad 22:00
Touch Me Not 16:00 20:30
Utoya. 22 lipca 18:15
Winni 17:15
Kino Mikro Rano Po południu Wieczorem
7 uczuć 16:30
Chleb z nieba 15:30
Dlaczego jesteśmy kreatywni? 17:15
Gentleman z rewolwerem 18:45
Planeta singli 2 12:30 20:30
Touch Me Not 18:45
Utoya. 22 lipca 12:00 21:00
Zimna wojna 14:45
Świąteczne przeboje 13:30
Kino Pod Baranami Rano Po południu Wieczorem
7 uczuć 15:00
Bohemian Rhapsody 16:15 21:10 23:30
Gentleman z rewolwerem 13:30 19:30
Jeszcze dzień życia 15:15
Kamerdyner 11:30
Kler 11:05
Planeta singli 2 12:45 17:15 21:15 23:25
Suspiria 20:55
Utoya. 22 lipca 17:30
Wdowy 14:00 18:45
Winni 19:15
Zimna wojna 11:00
Kino Pod Baranami w MOS Rano Po południu Wieczorem
7 uczuć 18:55
Kler 14:45 21:15
Zimna wojna 17:15
Multikino Rano Po południu Wieczorem
Alfa dub 10:15 12:30 14:45
Bohemian Rhapsody 11:50 14:40 17:30 18:45 20:10 21:40 23:00
Dywizjon 303 10:20
Dziadek do orzechów i cztery królestwa dub 9:30 10:10 13:15 15:30 17:45
ENEMEF: Minimaraton Fantastycznych Zwierząt 20:00 20:15 20:30 21:00 22:00
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda dub 9:00 17:10 18:30
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda 3d dub 11:30 14:20
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda 12:50 15:40 19:45
Hotel transylwania 3 dub 10:15 10:30 12:30 14:00 17:00
Klakson i spółka dub 9:00 11:55 16:40
Kler 12:30 15:20 18:10 21:20
Kopciuszek. Historia prawdziwa dub 9:10
Mała stopa dub 14:45
Planeta singli 2 10:00 11:15 11:50 12:50 13:50 14:25 15:25 16:25 17:00 18:00 19:35 20:40 22:10
Wdowy 17:00 19:15 22:35
Paradox Rano Po południu Wieczorem
Gentelman z rewolwerem 18:40
Jak pies z kotem 16:50
Suspiria 20:20
Sfinks Rano Po południu Wieczorem
Bohemian Rhapsody 19:00
Kręcisz mnie 17:00
Utoya 22 lipca 18:00
Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Premiery

16 listopada
9 listopada
2 listopada

Zapowiedzi

23 listopada
29 listopada
30 listopada
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin