|

Top 10

KEI

Wszystkie kina zamknięte !

W związku z sytuacją pandemiczną, wszystkie kina zostały zamknięte. Część z nich działa jedynie online, udostępniając filmy w modelu VOD. Pomóż kinom przetrwać ten ciężki dla nich czas !

Gdy tylko będzie znana data ponownego otwarcia kin, niezwłocznie ją podamy.

Margin Call


Directed by: J.C. Chandor

Cinema program "Margin Call " in Kraków

No showtimes for movie "Margin Call " for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster Chciwość
Original title: Margin Call
Runtime: 110 min.
Production: USA , 2011
Category: drama / thriller
Release Date: 26 December 2011
Distribution: Monolith

Directed by: J.C. Chandor
Cast: Kevin Spacey, Jeremy Irons, Demi Moore, Paul Bettany, Stanley Tucci, Zachary Quinto

Pierwsze 24 godziny finansowego kryzysu na Wall Street. Kulisy wydarzeń, które zmieniły cały świat.

Analityk pracujący dla potężnej firmy inwestycyjnej, mającej swoją siedzibę na słynnym Wall Street, odkrywa niepokojące dane. Uzyskane przez niego informacje wskazują na nieprawidłowości finansowe, które mogą doprowadzić do bankructwa całego przedsiębiorstwa. Gdy statystyki trafiają w ręce najważniejszych członków zarządu, rusza lawina krytycznych, niekoniecznie trafionych decyzji. Jeden niewłaściwy ruch może doprowadzić do finansowej katastrofy. Zagrożona jest nie tylko firma, ale i przyszłość całej globalnej gospodarki.

Film nominowany do nagrody Złotego Niedźwiedzia na MFF w Berlinie w 2011 roku.Average rate: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
967 votes. | Rate movie

Movie trailer: Margin Call

Your comments

renatka 23. January 2012, 22:22

Naprawdę dobra rzecz. Elegancja, białe rękawiczki, zapewne świetne kosmetyki, wszystko z górnej pólki i ani powieka drgnie jeśli chodzi o kiwanie reszty świata. Czy naprawdę niczego nie można zatrzymać a płacze się wyłącznie z powodu zdechnięcia psa? Polecam.

Spinki 9. January 2012, 17:14

Dokładnie film dla inteligentnego odbiorcy :) tak na marginesie to kto spodziewa się jakiś akcji w filmie opartym tylko na dialogu ? ;)

jack 8. January 2012, 22:26

no w koncu, naprawde dobry film

lolek 6. January 2012, 11:17

znakomity film, kazdy, kto pracuje korporacji i rozumie procesy jakie zachodzą w takich organizacjach będzie zachwycony... film pokazujący życie- prawdziwe, mnóstwo emocji, bardzo bardzo polecam..

jay 5. January 2012, 22:42

bardzo dobry

Jaroslaff 1. January 2012, 21:25

znakomite ARCYDZIELO, MISTRZOWSKI cudownie sie ogląda, oglada kontempluje imysli. Konstrukcja filmu jak z antycznej tragedi dzieje sie w 1 dobe. W tym czasie bohaterwoei podejmuja najwazniejsze decyzje o przyszlosci swiata i to gdzie? w luksusowych biurach na wysokich pietrach. Tak zaczal sie swiatowy kryzys. W zaciszu gabinetów.
Wspanialy ezopowy język. Wyrzucanie z roboty? to ustalenie scenariusza. Demi Moor: szef do niej no tu wypada ze bedziesz kozlem ofiarnym kogos potrzebujemy, mysli mysli w sro0dku sie gotuje ale jak dowiaduje sie ze dostanie solidna odprawe, milknie i czeka.
Albo facet z honorem jakis dale, po co przyszedles? kazali to wrocilem teraz posiedze tu, teraz zarabiam 171 654 S na godzine. Mam siedziec cicho i tylko tyle.
Klarownie czysta mysl o wspołczesnym swiecie: zle funkcjonuje wszyscy o tym wiedza ale teggo nie da sie zatrzymac. Analizy ludzkich zachowań zimne chłodne. Jedyna łaza jaka pada w tym filmie to głowny bohater ktory autentycznie placze dlatego bo zdechl jego pies.
Albo cudowna Pani sekretarka glownego szefa.
Kazdy ma swiadomosc ze robi swinstwa ale za okrslone spore pieniadze.
Albo jak facet ktory mowi na co wydal 2,5 mln zarobkow...
pojde jeszcze raz

v 1. January 2012, 19:11

@rozczarowama
wróć do m jak miłość

Kryszard 31. December 2011, 2:28

Doskonaly, Zgadzam sie duzo lepszy od wall srtreet. Doskonale oddaje atmosfere sytuacji kiedy trzeba podjemowac fundamentalne decyzje w ekstremalnie krotkim czasie. polecam.

Swall 28. December 2011, 21:09

Dobry film. Pokazuje w miarę wiarygodnie jak działają korporacje.Przedmówca napisał, że film jest przegadany, ale na tym właśnie polega podejmowanie decyzji. Moim zdaniem osiągnęli lepiej to co próbował osiągną Oliver Stone w pierwszej części Wall Street czyli pokazał giełdę i ludzi na niej pracujących od tej mniej atrakcyjnej, ale za to bardziej wiarygodnej,strony.

rozczarowana 27. December 2011, 23:46

przegadany, nie potrafi wciągnąć widza, szkoda ale słabo, oj słabo zwłaszcza jak na taka obsadę.

Add new comment Margin Call

Your opinion about the movie:

Repertuar kin na telefonie

Now in cinemas

Cinemas

Premieres

Coming soon

Cinemas


logo Repertuary pl © 2000 - 2021 Repertuary.pl