|

Top 10

  1. Zieja
  2. Tenet
  3. Hope
  4. Tajemniczy ogród
  5. Ha-roo
KEI

Mirror Mirror


Directed by: Tarsem Singh

Cinema program "Mirror Mirror" in Kraków

No showtimes for movie "Mirror Mirror" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster Królewna Śnieżka
Original title: Mirror Mirror
Runtime: 106 min.
Production: USA , 2012
Category: adventure / comedy / drama
Release Date: 16 March 2012
Distribution: Monolith

Directed by: Tarsem Singh
Cast: Julia Roberts, Lily Collins, Armie Hammer

Komedia jak z bajki z baśniową obsadą - Julia Roberts jako Zła Królowa oraz Lily Collins – córka muzyka Phila Collinsa - w roli ślicznej królewny Śnieżki!

Dawno, dawno temu w zaczarowanym królestwie żyła sobie piękna królewna. Na imię miała Śnieżka. Jej skóra była czysta jak śnieg, a włosy czarne jak noc. Pewnego dnia władzę nad krainą przejęła podstępem zła królowa (Julia Roberts). Zazdrosna o urodę i wdzięk dziewczyny rozkazała wygnać ją z królestwa. Teraz jej celem będzie wyjść bogato za mąż i pozbyć się problemów finansowych. Idealnym kandydatem będzie bardzo przystojny i niezwykle majętny książę. Niestety sprawy się nieco skomplikują, kiedy Śnieżka powróci, aby walczyć o swoje racje na czele bandy siedmiu krasnali-rabusiów. Zła królowa popadnie w nie lada tarapaty. Dzielna Śnieżka zamierza jej odebrać nie tylko władzę, ale także kandydata na męża, bo przystojny książę już dawno wpadł jej w oko.

Lustereczko powiedz przecie, kto jest najpiękniejszy na świecie…Average rate: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
1060 votes. | Rate movie

Movie trailer: Mirror Mirror

Your comments

jay 30. June 2012, 1:00

warto

Cinema City 11. June 2012, 21:31

Bardzo fajny film. Lilly Colins jest prześliczna. Piękna obsada. Po prosty 1010/1009
SUUUUUUPER !!!!

Alcia169489 21. April 2012, 19:51

Boskie Warto obejrzeć <3

Pycholek 25. March 2012, 22:51

Film oceniam na 4/10 i ani grama więcej. Moim zdaniem zbyt luźne podejście do oryginału (brak hasła "lustereczko powiedz przecie..." uważam za kpinę). Film na siłę próbuje być filmem dla dzieci i dla dorosłych (np. imiona krasnali). Śnieżka? Żenada jeśli chodzi o urodę - na najpiękniejszą nie wygląda wcale (ładniejszą dziewczyną widziałem w galerii przed seansem). Pozostali bohaterowie oczywiście głupkowaci aby za wszelką cenę było nowocześnie i śmiesznie. Zamek? Paskuda ze złotymi kopułami bez okien! Tak tak, przyjżyjcie się zamkowi. Tam nie ma okien! Całe królestwo składa się z zamku i małego miasteczka w którym żyje jakby kilkunastu wieśniaków. W kinie było trochę dzieci, co chwile słyszałem pytanie "mamo a co to znaczy" albo "toto a kto to jest", tłumów nie było. Reasumując, ganialnego nic w tym filmie nie widzę, uważam go za spaloną próbę "poprawienia" oryginalej bajki, taki film klasy B.

treku 20. March 2012, 9:53

No i jest Boromir :)

abada 19. March 2012, 11:10

Film lekki i przyjemny, ale wart zobaczenia. Polecam ale raczej z napisami bo dubbing lekko irytował.

lliram 18. March 2012, 3:00

Kocham tego typu nowatorskie podejście do kina. Czy wiele jest osób, które nie znałyby jednej z najbardziej popularnych baśni braci Grimm? Myślę, że nie, ale z pewnością zdecydowana większość nie zdaje sobie sprawy z tego, iż Tarsem Singh proponuje nam świeży powiew w tej kultowej baśni, przedstawiając historię Śnieżki w nieco inny, nowatorski sposób. Obraz, mimo iż oparty na klasyce, nawiązuje do współczesnej rzeczywistości, wykorzystując szereg aluzji do świata współczesnego. To mistrzowsko opowiedziana historia, która zdaje się mieć więcej wspólnego z obecną rzeczywistością niż z samą tylko wyobraźnią. Doskonała rola aktorska Julii Roberts i całkiem niezła Lily Collins (córka Phila Collinsa). Nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że „Królewna Śnieżka” jest lepszym filmem od „Alicji w Krainie Czarów” Tima Bartona, ale na pewno jest równie warta oglądnięcia. Może i jest bardziej nowatorska i opowiedziana w sposób nieco odległy od oryginału, ale Tim Barton ma tę przewagę, iż w swoje filmy zaszczepia tyle magii, że nie sposób temu się oprzeć.
W każdym bądź razie „Królewna Śnieżka” jest świetnym filmem, który warto zobaczyć, jeśli jest się koneserem kina, albo gdy kocha się kino typu family-fantasy.
Ja osobiści polecam, bowiem takiego wydania „Królewny Śnieżki” jeszcze nie było.

leser 17. March 2012, 7:53

Film na początku nudnawy, snieżka niezbyt ładna, ale.. w miarę czasu nieżle się rozkręca, nawet główna bohaterka robi się coraz bardziej interesująca ;). Scenariusz dość lużno trzyma się orginału, na szczęście efekty specjalne nie przytłaczają treści, dialogi zabawne bez wulgarności i za wszelką cenę. Oglądałem wersję z napisami, chętnie obejrzę kiedyś ten film jeszcze raz z dubbingiem.

Add new comment Mirror Mirror

Your opinion about the movie:

Repertuar kin na telefonie

Now in cinemas

Premieres

25 September
18 September
11 September

Coming soon

30 September
2 October
4 October
9 October
16 October
» more coming soon

Cinemas


logo Repertuary pl © 2000 - 2020 Repertuary.pl