|

Top 10

  1. Once Upon a Time in Ho...
  2. Capharnaum
  3. Parasite
  4. Boże Ciało
  5. Joker
  6. Pain and Glory
  7. Ad Astra
  8. Paterson
  9. Piłsudski
  10. Downton Abbey
KEI

Mirror Mirror


Directed by: Tarsem Singh

Cinema program "Mirror Mirror" in Kraków

No showtimes for movie "Mirror Mirror" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster Królewna Śnieżka
Original title: Mirror Mirror
Runtime: 106 min.
Production: USA , 2012
Category: adventure / comedy / drama
Release Date: 16 March 2012
Distribution: Monolith

Directed by: Tarsem Singh
Cast: Julia Roberts, Lily Collins, Armie Hammer

Komedia jak z bajki z baśniową obsadą - Julia Roberts jako Zła Królowa oraz Lily Collins – córka muzyka Phila Collinsa - w roli ślicznej królewny Śnieżki!

Dawno, dawno temu w zaczarowanym królestwie żyła sobie piękna królewna. Na imię miała Śnieżka. Jej skóra była czysta jak śnieg, a włosy czarne jak noc. Pewnego dnia władzę nad krainą przejęła podstępem zła królowa (Julia Roberts). Zazdrosna o urodę i wdzięk dziewczyny rozkazała wygnać ją z królestwa. Teraz jej celem będzie wyjść bogato za mąż i pozbyć się problemów finansowych. Idealnym kandydatem będzie bardzo przystojny i niezwykle majętny książę. Niestety sprawy się nieco skomplikują, kiedy Śnieżka powróci, aby walczyć o swoje racje na czele bandy siedmiu krasnali-rabusiów. Zła królowa popadnie w nie lada tarapaty. Dzielna Śnieżka zamierza jej odebrać nie tylko władzę, ale także kandydata na męża, bo przystojny książę już dawno wpadł jej w oko.

Lustereczko powiedz przecie, kto jest najpiękniejszy na świecie…Average rate: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
1060 votes. | Rate movie

Movie trailer: Mirror Mirror

Your comments

jay 30. June 2012, 1:00

warto

Cinema City 11. June 2012, 21:31

Bardzo fajny film. Lilly Colins jest prześliczna. Piękna obsada. Po prosty 1010/1009
SUUUUUUPER !!!!

Alcia169489 21. April 2012, 19:51

Boskie Warto obejrzeć <3

Pycholek 25. March 2012, 22:51

Film oceniam na 4/10 i ani grama więcej. Moim zdaniem zbyt luźne podejście do oryginału (brak hasła "lustereczko powiedz przecie..." uważam za kpinę). Film na siłę próbuje być filmem dla dzieci i dla dorosłych (np. imiona krasnali). Śnieżka? Żenada jeśli chodzi o urodę - na najpiękniejszą nie wygląda wcale (ładniejszą dziewczyną widziałem w galerii przed seansem). Pozostali bohaterowie oczywiście głupkowaci aby za wszelką cenę było nowocześnie i śmiesznie. Zamek? Paskuda ze złotymi kopułami bez okien! Tak tak, przyjżyjcie się zamkowi. Tam nie ma okien! Całe królestwo składa się z zamku i małego miasteczka w którym żyje jakby kilkunastu wieśniaków. W kinie było trochę dzieci, co chwile słyszałem pytanie "mamo a co to znaczy" albo "toto a kto to jest", tłumów nie było. Reasumując, ganialnego nic w tym filmie nie widzę, uważam go za spaloną próbę "poprawienia" oryginalej bajki, taki film klasy B.

treku 20. March 2012, 9:53

No i jest Boromir :)

abada 19. March 2012, 11:10

Film lekki i przyjemny, ale wart zobaczenia. Polecam ale raczej z napisami bo dubbing lekko irytował.

lliram 18. March 2012, 3:00

Kocham tego typu nowatorskie podejście do kina. Czy wiele jest osób, które nie znałyby jednej z najbardziej popularnych baśni braci Grimm? Myślę, że nie, ale z pewnością zdecydowana większość nie zdaje sobie sprawy z tego, iż Tarsem Singh proponuje nam świeży powiew w tej kultowej baśni, przedstawiając historię Śnieżki w nieco inny, nowatorski sposób. Obraz, mimo iż oparty na klasyce, nawiązuje do współczesnej rzeczywistości, wykorzystując szereg aluzji do świata współczesnego. To mistrzowsko opowiedziana historia, która zdaje się mieć więcej wspólnego z obecną rzeczywistością niż z samą tylko wyobraźnią. Doskonała rola aktorska Julii Roberts i całkiem niezła Lily Collins (córka Phila Collinsa). Nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że „Królewna Śnieżka” jest lepszym filmem od „Alicji w Krainie Czarów” Tima Bartona, ale na pewno jest równie warta oglądnięcia. Może i jest bardziej nowatorska i opowiedziana w sposób nieco odległy od oryginału, ale Tim Barton ma tę przewagę, iż w swoje filmy zaszczepia tyle magii, że nie sposób temu się oprzeć.
W każdym bądź razie „Królewna Śnieżka” jest świetnym filmem, który warto zobaczyć, jeśli jest się koneserem kina, albo gdy kocha się kino typu family-fantasy.
Ja osobiści polecam, bowiem takiego wydania „Królewny Śnieżki” jeszcze nie było.

leser 17. March 2012, 7:53

Film na początku nudnawy, snieżka niezbyt ładna, ale.. w miarę czasu nieżle się rozkręca, nawet główna bohaterka robi się coraz bardziej interesująca ;). Scenariusz dość lużno trzyma się orginału, na szczęście efekty specjalne nie przytłaczają treści, dialogi zabawne bez wulgarności i za wszelką cenę. Oglądałem wersję z napisami, chętnie obejrzę kiedyś ten film jeszcze raz z dubbingiem.

Add new comment Mirror Mirror

Your opinion about the movie:

Repertuar kin na telefonie

Now in cinemas

Premieres

18 October
11 October
9 October
4 October

Coming soon

25 October
9 November
» more coming soon

Cinemas


logo Repertuary pl © 2000 - 2019 Repertuary.pl