|

Top 10

  1. Polański, Horowitz. Ho...
  2. Sound of Metal
  3. Druk
  4. Child's Pose
  5. Nomadland
  6. The Father
  7. LasseMajas detektivbyr...
  8. The World to Come...
KEI

Kina są znów otwarte !

Po przerwie związanej z pandemią kina były zamknięte od 20 marca do 21 maja 2021. Od 21 maja niemal wszystkie kina studyjne oraz sieć Helios są znów otwarte. Sieci Cinema City oraz Multikino otworzyły swoje kina 28 Maja.

Cinema program "Locke" in Kraków

No showtimes for movie "Locke" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster Locke

Runtime: 85 min.
Production: Wielka Brytania / USA , 2013
Category: drama / thriller
Release Date: 11 April 2014
Distribution: Solopan

Directed by: Steven Knight
Cast: Tom Hardy, Ruth Wilson, Andrew Scott

From the long-awaited film of the British writer and director Steven Knight (Hummingbird) based on the original script was nominated for an Oscar Knight (Eastern Promises, Dirty Pretty Things) and produced by Academy Award nominee Paul Webster (Anna Karenina, Salmon Fishing In The Yemen, Eastern Promises , Atonement) and Guy Heeley (Hummingbird) with londyoskiej company Shoebox.
 
LOCKE is the story of one man, who for 90 minutes holding in suspense film struggling with time, solves the case seemingly impossible to solve.
 
Ivan Locke has a perfect family, a great job, and the next day is nastąpid crowning his career. One phone forcing him to make a decision that puts everything on one scale. LOCKE is a unique film that literally pushes the chair.
 
LOCKE draws attention to the dramatic human story of how one man's life changes forever in one night while driving a car from Birmingham to London.
During the ride, Ivan performs several devastating phone to his wife Katrina (Ruth Wilson) and two sons (Tom Holland and Bill Milner). Ivan also has to cope with calls from Bethan, a woman with whom he used to work and mobile work, including his boss Gareth (Ben Daniels), who reluctantly, but it exempts from work and from Donal (Andrew Scott), a work colleague .
Average rate: 2.0
rating 2.0 rating 2.0 rating 2.0 rating 2.0 rating 2.0 rating 2.0 rating 2.0 rating 2.0 rating 2.0 rating 2.0
84 votes. | Rate movie

Movie trailer: Locke

Your comments

Marcin 11. June 2016, 18:20

Ewelina, jak widać, wybitna specjalistka...

yuuppi 20. December 2014, 3:30

Widziałem ten film jakiśczas temu i muszę powiedzieć, że jest całkiem niezły, choć końcówkę ma trochę słabą, można odnieść wrażenie jakby skończył się w połowie filmu.
Co widzimy w filmie. Widzimy człowieka sukcesu, który przez jedną nieprzemyslaną decyzję w przeszłosci, decyduje się w podróż samochodem, zostawiając za sobą swoje życie rodzinne i zawodowe. Podczas tej podróży dowiemy sie o bohaterze wszystko...z samych telefonów.
Jest to film uniweralny, bowiem podobna sytuacja może spotkać każdego, jednego dnia coś mamy, a chwilę po tym wszystko się wali, świat staje nam w gruzach.
Niektórym dziewczynom może się ten film nie podobać, ze względu na tematykę jaka jest tam poruszana, choć niekoniecznie. Jest także polski akcent w filmie :) 7/10

m 11. May 2014, 6:20

Dobry film, może problem lekko przejaskrawiony ale polecam.

magda 25. April 2014, 13:19

Film jest wart obejrzenia z każdego punktu widzenia. To moralitet. Ale też przyczynek do rozmyślań, czy zawsze wybór musi być tak dramatyczny. Czy przypadkiem nie stwarzamy sami sobie piekła. Moim zd. Locke podjął złą decyzję. Nie musiał być akurat tego wieczora z Bethan. Dramat został stworzony trochę sztucznie. Jego motywacja, aby nie stchórzyć jak jego ojciec, jest nieprzekonująca, bo zaznaczyć swoje ojcostwo można też było dzień później. A bycie z Bethan tej nocy nie było konieczne także dlatego, że nic do niej nie czuł i wyraźnie to komunikował. Położenie na szali całej rodziny, kochającej żony i dwóch dorastajacych synów, ale też zaufania pracodawcy i podwładnych wcale nie było konieczne. Tu objawił się jego zajob z dzieciństwa, który doprowadził do niepotrzebnego dramatu. Tak w życiu bywa, że kierują nami emocje, zajoby, zranienia. I film przed tym przestrzega. Film jest genialny także z formalnego punktu widzenia. Chapeau bas dla scenarzysty, reżysera, producenta, że zdecydowali się zrobić tak genialny w swojej prostocie formalnej film.

paweł 22. April 2014, 17:52

Znakomite społeczne kino brytyjskie. To w większości ciąg przeplatających się rozmów telefonicznych, ale jakich! Świetnie stworzona postać. Przez długi czas jakby bez emocji, ale pod spodem aż kipi, co widać w pewnym momencie.

Dla mnie cudowny film. No i ten beton. Facet z betonu na prochach, ale nawet on kruszeje. Jak najbardziej warty do obejrzenia. Jeden z lepszych filmów ostatnich miesięcy.

Mary 21. April 2014, 14:34

masz pracę, dom, rodzinę... jeden wieczór jazda samochodem i nie masz nic... smutne ale tak bywa.
Naprawdę dobry film;) daje do myślenia, jedna chwila słabości i...

John Locke 17. April 2014, 12:05

A co Ci sie takiego nie podobalo w tym filmie ????

Ewelina 16. April 2014, 20:22

Tak słabego filmu nie widziałam już id lat a chodzę raz w tygodniu do kina. Nie wart wydania ani złotówki to mało powiedziane. ODRADZAM!!!!

Add new comment Locke

Your opinion about the movie:

Repertuar kin na telefonie

Now in cinemas

Premieres

17 September
10 September
3 September
1 September

Coming soon

24 September
» more coming soon

Cinemas


logo Repertuary pl © 2000 - 2021 Repertuary.pl