|

Wasze hity

  1. Bohemian Rhapsody
  2. Le Mans '66
  3. Jezioro dzikich gęsi
  4. Green Book
  5. Najświętsze serce
  6. Sala samobójców. Hejte...
  7. Kafarnaum
  8. Parasite
  9. Interstellar
  10. Mamma Mia: Here We Go ...
KEI

Bad Boy


Reżyseria: Patryk Vega

Repertuar filmu "Bad Boy" w Krakowie

Brak repertuaru dla filmu "Bad Boy" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Bad Boy
Tytuł oryginalny: Bad Boy
Produkcja: Polska , 2020
Premiera: 21 lutego 2020
Dystrybutor filmu: Kino Świat

Reżyseria: Patryk Vega

Czołowy specjalista od kina sensacyjnego Patryk Vega odkrywa najgłośniejsze patologie w polskich klubach piłkarskich. Powiązania z mafią i gangsterami, ustawianie meczów, groźby, zastraszania i agresja na stadionach – wszystko to w pełnym gwiazd filmie, w którym pierwszoplanowe role grają: Antoni Królikowski, Maciej Stuhr, Andrzej Grabowski, Piotr Stramowski, Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Zawadzka i Zbigniew Zamachowski, wspierani m.in. przez kadrowiczów piłkarskiej reprezentacji Polski – Kamila Grosickiego i Sławomira Peszko. „Bad Boy” to nie tylko inspirowana prawdziwymi wydarzeniami produkcja, która ujawnia najmroczniejszą stronę środowiska piłki nożnej. To również pełna akcji i wyrazistych postaci historia o miłości, zdradzie, pożądaniu i kobietach, które wolą niegrzecznych chłopców.

Kiedy w grę wchodzi kobieta, nawet więzy krwi przestają mieć jakiekolwiek znaczenie. Przekonają się o tym dwaj bracia, których ścieżki życiowe rozeszły się dawno temu. Starszy Piotr (Maciej Stuhr) został policjantem, dla młodszego Pawła (Antoni Królikowski) napady, kradzieże i narkotyki to styl życia i chleb powszedni. Jednak bezkarność mężczyzny, uwikłanego w przynależność do kibicowskiego gangu Twardego (Piotr Stramowski) kończy się, kiedy za sprawą donosu ląduje w więzieniu. Piotr, doświadczony glina, postanawia wyciągnąć brata z celi, w czym wspiera go nowa dziewczyna Ola (Katarzyna Zawadzka), adwokat znajdującą paragrafy na najtrudniejsze przypadki. Spotkanie tej trójki zmienia wszystko i inicjuje serię obfitujących w zwroty akcji wydarzeń. Paweł, wykorzystując nadarzające się okazje, próbuje przejąć kontrolę nad największym klubem piłkarskim w mieście. Nie dostrzega jednak, że od dawna jest na celowniku tajnej sekcji policyjnej, prowadzonej przez Adama (Andrzej Grabowski) i prokurator Annę (Małgorzata Kożuchowska). Tymczasem zauroczona Pawłem Ola, coraz bardziej angażuje się w fascynującą znajomość i związane z nią nielegalne interesy. Wkrótce będzie musiała wybierać między lojalnością wobec Piotra, a rodzącym się uczuciem do jego brata.Średnia ocena: 6.0
rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0
Oceniono 16 razy. | Oceń film
Ocena IMDb©: Bad Boy on IMDb

Trailer filmu: Bad Boy

Wasze opinie

Lana 26. kwietnia 2020, 9:03

Film to kawał g*wna. Jeśli warto, to dla muskularnych panów bez koszulek i dla epizodysty Michała Wołczyka.

A. S. 3. marca 2020, 10:21

Jak na polskie kino to dobry film. Ale zgadzam się z poprzednikiem Pan Królikowski nie pasuje do tego typu filmów. Jednak film polecam niech każdy zobaczy i sam oceni tę historię.

andrzej 29. lutego 2020, 17:06

To film z tych dozwolonych od lat 26. Przekleństwa, narkotyki, seks i "gangsterka". Jednym słowem - fascynacja deprawacją. Film dobrze zrobiony i zagrany. Szkoda tylko, że tak naturalistyczne sceny to prawda o codzienności części kibiców polskiej piłki nożnej.

Mariusz B. 23. lutego 2020, 12:17

Pan A.Królikowski całkowicie nie pasuje do tej roli. Mało przystojny chłopiec zagrał twardziela, przywódcę,milionera mieszkającego w slamsie. Gdyby główną rolę zagrał ktoś wyższy i trochę umięśniony to mógł być fajny film. Ja oceniam na 3/10

Iza 22. lutego 2020, 6:15

całkiem dobry, ciekawa historia

Dodaj nowy komentarz Bad Boy

Twoja opinia o filmie:

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Premiery

31 lipca
24 lipca
17 lipca

Zapowiedzi

7 sierpnia
14 sierpnia
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin