|

Wasze hity

  1. Parasite
  2. Młodość
  3. Nędznicy
  4. Niepamięć
  5. Zagubiona autostrada
  6. Kieł
  7. Mistrz
  8. Holy Motors
  9. Wielkie piękno
  10. Czarna wdowa
KEI

Kina są znów otwarte !

Po przerwie związanej z pandemią kina były zamknięte od 20 marca do 21 maja 2021. Od 21 maja niemal wszystkie kina studyjne oraz sieć Helios są znów otwarte. Sieci Cinema City oraz Multikino otworzyły swoje kina 28 Maja.

Kocha, lubi, szanuje

Crazy, Stupid, Love
Reżyseria: Glenn Ficarra, John Requa

Repertuar filmu "Kocha, lubi, szanuje" w Krakowie

Brak repertuaru dla filmu "Kocha, lubi, szanuje" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Kocha, lubi, szanuje
Tytuł oryginalny: Crazy, Stupid, Love
Czas trwania: 118 min.
Produkcja: USA , 2011
Gatunek: komedia / dramat / romans
Premiera: 2 września 2011
Dystrybutor filmu: Warner

Reżyseria: Glenn Ficarra, John Requa
Obsada: Ryan Gosling, Steve Carell, Julianne Moore

W wieku czterdziestu paru lat przesadnie poprawny Cal Weaver (Steve Carell) wiedzie życie jak z marzeń — ma dobrą pracę, ładny dom, wspaniałe dzieci, a jego żoną jest ukochana z czasów liceum. Ale kiedy Cal dowiaduje się, że żona, Emily (Julianne Moore), zdradza go i chce rozwodu, jego „idealny” świat rozpada się na kawałki.
W dzisiejszym świecie „singli” Calowi, który nie chodził na randki od dziesięcioleci, brakuje obycia. Mężczyzna spędza wolne wieczory samotnie w miejscowym barze i zostaje towarzyszem i uczniem przystojnego kobieciarza — Jacoba Palmera (Ryan Gosling). Jacob usiłuje pomóc Calowi pogodzić
się z odejściem żony i rozpocząć własne życie, prezentuje stojące przed nim możliwości: uwodzicielskie kobiety, męskie drinki i styl, jakiego nie znajdzie się w tanich salonach fryzjerskich i sieciówkach odzieżowych.
Cal i Emily nie są jedynymi, którzy szukają miłości w najmniej odpowiednich miejscach: trzynastoletni syn Cala, Robbie (Jonah Bobo) zakochał się w siedemnastoletniej niani, Jessice (Analeigh Tipton), która jest zadurzona w... Calu. I nawet skaczący z kwiatka na kwiatek Jacob staje przed nie lada
wyzwaniem, kiedy stosuje swoje najlepsze sztuczki na Hannah (Emma Stone). To dziewczyna, której nie potrafi wymazać z pamięci, być może dlatego, że jest pierwszą kobietą, która opiera się jego wdziękowi.Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 1046 razy. | Oceń film

Trailer filmu: Kocha, lubi, szanuje

Wasze opinie

a 20. października 2011, 13:19

Bardzo dobra komedia, świetne aktorstwo. Kto szuka komedii, a nie wyrafinowanego dramatu, wyjdzie z kina najszczęśliwszy na świecie:)

robson02 12. września 2011, 23:24

Tłumaczenie tytułu jest fałszywe, ale film bardzo fajny o bardzo dobry. Polecam zagubionym;-)

Przemo 9. września 2011, 12:48

Przeciętniak, ale o dziwo raczej z zabarwieniem pozytywnym. Oczywiście momenty nudne, dialogi chwilami nieciekawe, ale momentami robi się całkiem przyjaźnie dla widza - jest trochę śmiechu, jest trochę całkiem dobrze pokazanej "obyczajówki". Plusem są aktorzy nie z pierwszej linii (poza Julianne Moore) i wypadają oni bardzo dobrze, szczególnie Ryan Gosling i Steve Carell. Film nie bardzo męczący i mimo wszystko nie siedzi się jak na rozżarzonych węglach z oczekiwaniem na zakończenie. Przy obecnym marnym repertuarze można się ewentualnie wybrać.

tdb 8. września 2011, 7:12

Przeciętna amerykańska produkcja, przewidywalna do bólu, nadająca się do obejrzenia w telewizji w sobotnie przedpołudnie.

Leser 3. września 2011, 8:44

Bałem się idąc na ten film, że jest to kolejna głupawa komedia romantyczna. Na szczęście miło się rozczarowałem. Można w nim znależć parę ciekawych spostrzeżeń obyczajowych i różnych postaw życiowych u bohaterów w różnym wieku i sytuacji. Film momentami nudnawy, ale momentami bardzo śmieszny. 6/10

Dodaj nowy komentarz Kocha, lubi, szanuje

Twoja opinia o filmie:

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Premiery

21 lipca
16 lipca
9 lipca

Zapowiedzi

Repertuar Kin