kino.krakow.pl
Film

Mama

Ma ma
Reżyseria: Julio Medem

Repertuar filmu "Mama" w Krakowie

Brak repertuaru dla filmu "Mama" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Mama
Tytuł oryginalny: Ma ma
Czas trwania: 111 min.
Produkcja: Hiszpania, Francja , 2015
Gatunek: dramat
Premiera: 4 grudnia 2015
Dystrybutor filmu: Kino Świat

Reżyseria: Julio Medem
Obsada: Penelope Cruz, Luis Tosar, Asier Etxeandia

Penélope Cruz – laureatka Oscara za „Vicky Cristina Barcelona”, muza Pedro Almodóvara i Woody’ego Allena – debiutuje jako producentka, kreując w filmie „Mama” – jak sama podkreśla – najbardziej złożoną, a zarazem najpiękniejszą rolą w karierze. Za kamerą Julio Medem, specjalizujący się w zmysłowych kobiecych portretach, który określa swoje dzieło jako „hymn na cześć życia, dramat przepełniony światłem i miłością”.

Magda (Cruz), nauczycielka i matka 10-letniego chłopca, musi stawić czoło dramatycznej diagnozie. Wykryto u niej raka piersi. Jednak kobieta nie zamierza się poddawać, a choroba paradoksalnie wyzwala w niej zupełnie nowe pokłady energii, humoru i odwagi, które gruntownie zmieniają życie jej samej i jej najbliższych.

Penélope Cruz partneruje wybitny hiszpański aktor, trzykrotny laureat Nagrody Goya – Luis Tosar („Boskie jak diabli”, „Słodkich snów”).


Średnia ocena: 7.0
rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0
Oceniono 14 razy. | Oceń film

Trailer filmu: Mama

Wasze opinie

Zinczi 3. stycznia 2016, 19:47

Film z tych "bez makijażu". Makijaż sam popłynie. Nieporównywalny z żadnym innym, niezwykle głęboki, przejmujący, mądry. Oda do życia! Zmusza do przewartościowania wszystkiego co dotychczas było ważne. Wspaniała kreacja Penelope Cruz!

lluvia 20. grudnia 2015, 16:19

Dawno nie widzialam tak dobrego filmu, wszystkim wahajacym sie polecam! Mimo ze w filmie poruszony jest ciezki temat - choroba nowotworowa, to film nie jest przygnebiajacy.

mk 20. grudnia 2015, 14:55

Dlaczego nie grają go w Lublinie? :(

No 17. grudnia 2015, 22:34

Dla as super, wzruszajacy i o sprawach ważnych, jak żyć z choroba ale tez o tym co w życiu ważne. Ładny

mm 7. grudnia 2015, 14:27

nie przypominam sobie takiego wzruszenia kiedykowiek, z jakimkolwiek obrazem w kinie..przepiękna historia, genialnie wyreżyserowana, zagrana, czas zatrzymuje się w miejscu.. autentyczny, dotkliwy, polecam. można czepiac się ckliwosci, braku wiernosci medycznym procedurom, ale nie to jest istotą filmu..

Dodaj nowy komentarz Mama

Twoja opinia o filmie: