|

Wasze hity

  1. Najświętsze serce
  2. Sala samobójców. Hejte...
  3. Parasite
  4. Interstellar
  5. Na noże
  6. Mama
  7. Narodziny gwiazdy
  8. Pan T.
  9. Joker
  10. Wszyscy wiedzą
KEI

Mary Poppins powraca

Mary Poppins Returns
Reżyseria: Rob Marshall

Repertuar filmu "Mary Poppins powraca" w Krakowie

Brak repertuaru dla filmu "Mary Poppins powraca" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Mary Poppins powraca
Tytuł oryginalny: Mary Poppins Returns
Czas trwania: 130 min.
Produkcja: USA , 2018
Gatunek: przygodowy / familijny / fantasy / musical
Premiera: 19 grudnia 2018
Dystrybutor filmu: Disney

Reżyseria: Rob Marshall
Obsada: Emily Blunt, Meryl Streep, Ben Whishaw

Najnowszy zwiastun filmu "Mary Poppins powraca" w kinach od 19 grudnia! Mary Poppins pomaga nowemu pokoleniu rodziny Banksów odnaleźć radość i zachwyt życiem, które zatracili w szarej codzienności. Niezawodna niania i jej magiczne zdolności jak zwykle przemienią każde zadanie w niezapomnianą, fantastyczną przygodę!
W roli słynnej niani zobaczymy znakomitą Emily Blunt („Dziewczyna z pociągu”, „Tajemnice lasu”). „Mary Poppins Returns” wyreżyserował Rob Marshall („Tajemnice lasu”, „Chicago”). Scenariusz opracował David Magee („Życie Pi”) na podstawie opowiadania, które współtworzył z Marshallem i Johnem DeLucą („Tajemnice lasu”) opartego na motywach książek o Mary Poppins autorstwa P.L. Travers.Średnia ocena: 7.0
rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0
Oceniono 13 razy. | Oceń film
Ocena IMDb©: Mary Poppins powraca on IMDb

Trailer filmu: Mary Poppins powraca

Wasze opinie

abc 8. lutego 2019, 10:31

Wspaniały klasyczny film Disneya ubrany we współczesną technologię filmową. Nie sądziłam, że w Disneyu da się jeszcze robić filmy o klimacie tych z lat 60-tych. Ten wyszedł świetnie!

Mikka 2. lutego 2019, 21:55

Mary Poppins powraca to dla mnie film na cześć kreatywności, niczym nieskrępowanej wyobraźni (i kolorów:-). Sporo tutaj odniesień do XIX wieku, w szczególności architektury i klimatu londyńskich miejsc, parków, ulic i zaułków (mgła!!!), ale także typowo brytyjskich tradycji i wychowania. Mocny akcent musicalowy oraz włączenie planu kreskówek dodaje filmowi uroku oraz stanowi zapewne połączenie z pierwowzorem, tj. Mary Poppins z 1964 r. Szkoda, że nie można tamtego filmu równocześnie obejrzeć w kinach. Nie tylko dlatego, że m.in. główna bohaterka Julia Andrews otrzymała Oscara (rola E. Blunt oscarowa niestety nie jest, ale moim zdaniem wynika to raczej z ograniczeń scenariusza i z wizji reżysera, albowiem aktorka ma ogromny potencjał, co widać np. w partiach musicalowych), ale też dlatego, że tamtejsze efekty specjalne były robione jak to dawniej bywało - czyli bez użycia komputerów. Co zaś tyczy warstwy merytorycznej, nie ma tutaj jakiegoś wymyślnego scenariusza, nawet poważne sprawy są potraktowane dość ogólnikowo, lekko i bajkowo, niemniej jednak jest to film, który się ogląda dobrze, właśnie na dużym ekranie, "ku pokrzepieniu" oraz z pewną wartościową myślą przewodnią:-).

Alicja 7. stycznia 2019, 14:25

Przyjemnie się ogląda, film dla całej rodziny.
Polecam.

Que 7. stycznia 2019, 5:10

Emily Blunt ma w sobie mnóstwo gracji i niesamowitą mimikę, a Londyn jest magicznym miastem. Tyle wyniosłam z tego filmu. Reszta gdzieś daleko, daleeko e tle.

Alicja 4. stycznia 2019, 23:28

Film ogląda się bardzo przyjemnie, z przesłaniem dla całej rodziny.Pięknie nakręcony, bajkowy.Warto obejrzeć.

Dodaj nowy komentarz Mary Poppins powraca

Twoja opinia o filmie:

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Premiery

10 lipca
3 lipca
26 czerwca

Zapowiedzi

17 lipca
24 lipca
31 lipca
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin