kino.krakow.pl
Film

Safe House


Reżyseria: Daniel Espinosa

Repertuar filmu "Safe House" w Krakowie

Brak repertuaru dla filmu "Safe House" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Safe House
Tytuł oryginalny: Safe House
Czas trwania: 115 min.
Produkcja: RPA, USA , 2012
Gatunek: akcja / kryminał / dreszczowiec
Premiera: 24 lutego 2012
Dystrybutor filmu: UIP

Reżyseria: Daniel Espinosa
Obsada: Ryan Reynolds, Denzel Washington, Vera Farmiga

Legendarny szpieg Tobin Frost (Denzel Washington) unikał aresztowania przez prawie dziesięć lat. Ten jeden z najlepszych agentów operacyjnych, jakich CIA kiedykolwiek wyszkoliło, zdradził agencję i sprzedał kody wojskowe wrogom Stanów Zjednoczonych. Teraz, Frost wraca do gry mając w ręku niebezpieczne atuty. Mark Weston (Ryan Reynolds) spędził ponad rok w oddalonym od świata Cape Town, pełniąc rolę "gospodarza kryjówki" i czekając na możliwość wykazania się jako oficer operacyjny. Kiedy pierwszy mieszkaniec kryjówki okazuje się być jednym z najniebezpieczniejszych byłych agentów, Weston jest gotowy podjąć wyzwanie. Jednak chwilę po tym, jak Frost zostaje sprowadzony na przesłuchanie, na kryjówkę napadają najemnicy. Frost i Weston, którym ledwo udaje się ujść z życiem, muszą dowiedzieć się, czy napastnicy zostali przysłani przez terrorystów, czy też kogoś z agencji. Usiłując przetransportować Frosta do kolejnej kryjówki, Weston musi podjąć decyzję, komu zaufać zanim on i jeden z najlepszych zabójców świata na zawsze zostaną wyeliminowani.

tekst: Cinema City


Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 714 razy. | Oceń film

Trailer filmu: Safe House

Wasze opinie

GM 8. marca 2012, 10:49

Po przeczytaniu pierwszego wpisu, jednak poszedłem i się nie zawiodłem. Stara prawda - gusta są różne. Jeśli ktoś lubi tematykę "szpiegowską" bedzie mu się podobało. Denzel jak zwykle - rewela!!!

MW 1. marca 2012, 9:34

Uwielbiam Denzela Washingtona, ale temtyka filmu zupełnie mnie nie zachęca, nie lubię tych bzdur o super hyper agentach, o konspiracjach ... Tym razem Denzelowi mówię NIE.

osobnik, który własnie stracił 2h cennego życia na beznadziejnym filmie 23. lutego 2012, 23:20

Beznadziejny, beznadziejny! I jeszcze raz BEZNADZIEJNY! Jestem własnie świeżo po przedpremierowym seansem i po powrocie do domu dalej boli mnie głowa od tego filmu. Nic nowego- stara, wytarta historia- konspiracja CIA, dzielny agent i czarny charakter, który okazuje się być bohaterem. Aha i jeszcze Złota Malina dla zdjęć:)

Dodaj nowy komentarz Safe House

Twoja opinia o filmie: