|

Wasze hity

  1. Jezioro dzikich gęsi
  2. Carol
  3. Najświętsze serce
  4. Sala samobójców. Hejte...
  5. Na noże
  6. Zwierzogród
  7. Narodziny gwiazdy
  8. Czarownica 2
  9. Boże Ciało
  10. Dżentelmeni
KEI

Za niebieskimi drzwiami


Reżyseria: Mariusz Palej

Repertuar filmu "Za niebieskimi drzwiami" w Krakowie

Brak repertuaru dla filmu "Za niebieskimi drzwiami" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Za niebieskimi drzwiami
Tytuł oryginalny: Za niebieskimi drzwiami
Czas trwania: 90 min.
Produkcja: Polska , 2016
Gatunek: familijny / przygodowy
Premiera: 4 listopada 2016
Dystrybutor filmu: Mówi Serwis

Reżyseria: Mariusz Palej
Obsada: Ewa Błaszczyk, Michał Żebrowski, Teresa Lipowska

Takiej ekranizacji polskiego bestsellera i jednocześnie lektury wybieranej przez wielu nauczycieli, jeszcze w kinach nie było. Film „Za niebieskimi drzwiami” w reżyserii Mariusza Paleja, zabiera widzów w niezwykłą podróż. Jest w nim wszystko, co kochają dzieci – ciekawi bohaterowie, tajemnicze potwory i nowi przyjaciele – magiczne, kolorowe ptaki. Opowiada o tym, co się dzieje, gdy zamykasz oczy i zasypiasz… Magiczne drzwi prowadzą do świata „we śnie”. Tak realnego, że można w nim zamieszkać, tak ekscytującego, że chce się go poznawać i tak tajemniczego, że można się go bać. Ten film to pierwsze, zrealizowane z takim rozmachem i efektami specjalnymi polskie kino, które spodoba się całej rodzinie. Pokazuje jak wielką wartością jest siła tkwiąca w rodzicielskiej miłości.Średnia ocena: 7.0
rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0
Oceniono 17 razy. | Oceń film
Ocena IMDb©: Za niebieskimi drzwiami on IMDb

Trailer filmu: Za niebieskimi drzwiami

Wasze opinie

mimi 3. marca 2017, 1:05

XXD ! :)

Katarzyna 26. lutego 2017, 14:32

Naprawdę świetny film. Już nie pamiętam kiedy oglądałam polski film dla całej rodziny gdzie i treść i efekty były światowym poziomie. Niezwykle poruszający i optymistyczny.

IZA 26. lutego 2017, 14:31

Cudowny film! Wzruszający, z fantastycznymi efektami specjalnymi i wspaniałą muzyką! Polska produkcja, która może stanąć na równi z Harry Potterem, Księciem Kaspianem z lew, czarownica i stara szafa i innymi filmami tego typu. Prawdziwa baśń klasyków, jest zło, jest strach, ale dobro zwycięża! Polecam!

Mini 26. lutego 2017, 14:13

XXD ! :)

Gina 24. lutego 2017, 19:01

Jeden z piękniejszych filmów jakie ostatnio oglądałam. Zachęcam wszystkich, szczególnie rodziców- to nie strata czasu, jak większość bajek, a piękna opowieść o życiu i prawdziwej miłości! Do tego baśniowe sceny, przepiękna scenografia i wspaniała obsada! Wielki szacunek i brawa dla jego twórców i pani Ewy Błaszczyk!

Jarek 23. lutego 2017, 21:13

Synek stuka mnie w trakcie projekcji, nachylaniu się a on szepcze: tato to naprawdę polskie? Mówię tak. On na to - Wow! To jest dla mnie najlepsze recenzja tego filmu. Chłopak chodzi juz do 4 klasy i widzisł do tej pory dziesiątki zachodnich filmów. Szacun!

Maria 23. lutego 2017, 21:07

Świetny film. Wzruszający i głęboki. Wreszcie dobre polskie kino dla dzieci i rodziców. Byłam z 7 latkiem i 9 latką. Synek Po wyjściu z kina przytulił się i powiedział mamo kocham cię... dla takich chwil się żyje. Pani Ewa Błaszczyk i Pani Magdalena Nieć wspaniałe.

goga 16. grudnia 2016, 22:33

Ze względu na tematykę i straszydła, film dla widza powyżej 12 lat. Na film trzeba przyjść przygotowanym tzn. trzeba wiedzieć lub powiedzieć dzieciom czym zajmuje się fundacja Akogo? Mnie film się podobał, efekty na poziomie i występ Błaszczyk przy temacie śpiączki, nadaje filmowi inny wymiar. Film dla widza myślącego,

Mama 18. listopada 2016, 23:14

Stanowczo nie dla dzieci, dla 14 latków może i tak, ale nie dla młodszych dzieci. Mój 9-letni syn przeżył mega traumę, i wcale się mu nie dziwie. Postać opetanej ciotki Agaty, wyglądającej jak rozkładające się zombie jest jak wyjęta z najgorszego horroru. Większość dzieci w kinie była przerażona, połowa wyszła z kina z płaczem :( nawet dla mnie te sceny były obrzydliwe i całkowicie niepotrzebne. Poza tym film OK, choć mnie efekty specjalne nie powaliły... zmiana koloru drzew czy trawy to chyba nie był mega wyczyn... sama opowieść super, gdyby kategoria wiekowa była odpowiednio opisana - 14 lat horror dla nastolatków

Mariusz 8. listopada 2016, 19:52

Film nuda polskie kino i polskie efekty polaczone z polska fabułą mieszanka jak w kaszance nie polecam

tatianabb 6. listopada 2016, 13:52

Film wyborny, nieoczekiwany i nieprzewidywalny.

Dodaj nowy komentarz Za niebieskimi drzwiami

Twoja opinia o filmie:

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Premiery

14 sierpnia
7 sierpnia
31 lipca

Zapowiedzi

Repertuar Kin