|

Wasze hity

KEI

Od 12 marca do odwołania wszystkie kina zamknięte !

Decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego wszystkie placówki kulturalne w Polsce: muzea, teatry oraz kina zostały zamknięte do odwołania !

Gdy tylko będzie znana data ponownego otwarcia kin, niezwłocznie ją podamy.

Wyświetlany poniżej repertuar jest nieaktualny !
Wyświetlamy go jedynie aby wyszukiwarki internetowe nie uznały strony za nieaktywną.

Profil: Jajecznica

Komentarze do filmów:

Sala samobójców 5. marca 2011, 1:06 Jajecznica

Nie jest to kino rozrywkowe, ale film oceniam wysoko. Faktycznie jest nowatorski i nieszablonowy. Z tego względu można autorom wybaczyć, że pojawiają się "łatane" momenty.
Zdecydowanie trzeba być w nastroju do myślenia - nie da się po prostu patrzeć. Polecam - ku zastanowieniu się nie tylko nad dzisiejszym światem, ale nad sobą również. Na ile ulegamy już "wirtualnemu szaleństwu".

Incepcja 2. sierpnia 2010, 14:14 Jajecznica

No ja troszkę ostudzę atmosferę w komentarzach. Film akcji - i to dość dobrej. Ale treści to tu niestety nie ma. Jak chodzi o przekaz to już Rambo niósł więcej. Siedzisz, oglądasz, emocjonujesz się - ale cały czas pytasz się "kto wymyślił tak dziwaczne założenia". Ktoś z szanownych przedmówców porównywał do Avatara. I tu się zgodzę. Podobieństwo polega na tym że jest to również widowisko bez treści. Jestem jednak rozczarowany.

Obsesja 20. września 2009, 23:47 Jajecznica

Lepiej dać sobie spokój. W sumie film oglądnąłem przypadkiem - czyli moje uprzedzenie do Beyonce czy jak się to tam pisze nie grało roli. Więc tym bardziej mój negatyw jest wiarygodny. Szkoda czasu. Film jest jak dzieło dr Frankensteina - poskładane z tego co można wykopać na filmowym cmentarzysku. No ale kobita pewnie kase trzepie na tym.


Rzekłbym że jest gorzej.
Szkoda że twórcom nie chodziło w tym przypadku o widza a o kasę. Przykro się to ogląda zwłaszcza jak się wysupłało grosik na bilet do kina.

International 3. kwietnia 2009, 22:32 Jajecznica

Film to solidne rzemiosło, które się dobrze ogląda i mimo kilku wpadek (na które spokojnie można przymknąć oko) polecam na wieczorną rozrywkę.


Polecam film, Daje pogląd (może szczególnie młodemu pokoleniu) na tytułową postać i na tamte czasy. Nie patyczkowali się z reżimem w tym filmie. Aż dziw bierze po raz kolejny że nie rozliczono owej wierchuszki komunistycznej.
Warto obejrzeć

Droga do szczęścia 6. lutego 2009, 18:11 Jajecznica

Proszę państwa - nie jestem wielbicielem DiCaprio ani Winslet, więc nie miało co tego filmu w moich oczach ratować. Obraz moim zdaniem płytki (twórcy nie postarali się w żaden sposób żeby widz mógł się wczuć w emocje któregoś bohatera) - taki hollywoodzki plastik.
Jest to też nieprawdopodobnie szowinistyczny film - jedynie w miarę trzeźwo myślące postacie to mężczyźni a sensownie gada tylko człowiek chory psychicznie. Dziwi mnie że feministki puściły coś takiego bez protestów i rozdzierania szat. Może DiCaprio to załatwił.
Plus (w moich oczach) za antyaborcyjną wymowę. I to tyle. Reszta dostateczna.

Ostatnie zlecenie 4. grudnia 2008, 0:12 Jajecznica

Nie wiem kto tak podbił wysoko ocenę. Moim zdaniem film niewarty uwagi. Od kilku filmów mina Cage się nie zmienia. Zablokował się chyba na Ciemnej stronie miasta. Wzrok przeciętnego basseta ma niby ukazywac moralne rozterki - ale się nie udaje. Zakończenie ma zaskakiwać, a jest bezpłciowe. Krótko mówiąc nie polecam.

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Repertuar Kin

Premiery

22 maja
15 maja

Zapowiedzi

1 czerwca
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin