|

Wasze hity

  1. Polański, Horowitz. Ho...
  2. Najmro. Kocha, kradnie...
  3. Wesele
  4. Nie czas umierać
  5. Tylko kochankowie prze...
  6. Wyszyński - zemsta czy...
  7. Na rauszu
KEI

Profil: Toller

Komentarze do filmów:

Iron Man 2 5. maja 2010, 9:55 Megmarion

Zdecydowanie słabsze od pierwszej części. Idąc na tego typu film nie spodziewam się większej głębi ;) ale chciałabym zobaczyć kino dobrej akcji, ciętych i dowcipnych dialogów z niezłymi efektami specjalnymi - w Iron Man 2 brakło mi wszystkich elementów. Został niespójny, wlekący się film, o kulejącej fabule, którego nie uratowała ani gra aktorska gwiazd i gwiazdek, ani kalejdoskop nowych, metalowych wdzianek samego IM jak i jego przeciwników. Absolutnie nie polecam, jeden z większych niewypałów tego roku.

Alicja w krainie czarów 5. maja 2010, 9:48 Megmarion

Również rozczarowanie. Po duecie reżyser- aktor spodziewałam się zdecydowanie więcej; do tego brakło mi klimatu prawdziwej Alicji w Krainie Czarów. Zamiast szaleństwa przyprawionego zawrotną jazdą na Carroll'owskiej karuzeli, nieco ekscentryczny, mało spójny filmik dla dzieci. Spokojnie można obejrzeć na DVD po drodze wyzbywając się większych wymagań i oczekiwań.

Avatar 3D 5. maja 2010, 9:32 Megmarion

Sporym błędem w moim przypadku był wybór Multikina zamiast Imaxu - mogę sobie tylko wyobrazić jak wyglądałyby efekty specjalne w naprawdę dobrej wersji. Poza tym film na 4 minus; kilka ładnych obrazów, kilka zabawnych dialogów, chylę czoła przed samą wizją świata obcej cywilizacji zilustrowaną dobrą muzyką, obraz stworzony z dużym rozmachem, niemniej nie był to film który powalił mnie na kolana. Dobry pomysł na spędzenie wieczoru, ale nic ponadto.

Nazywam się Khan 5. maja 2010, 9:23 Megmarion

Doskonałe kino dla wszystkich - nie tylko miłośników Bollywoodu. Wzruszająca, mądra, pełna ciepła opowieść o miłości, tolerancji, i pokonywaniu własnych ograniczeń. Genialna gra aktorska, szczególnie Shah Rukh Khana; dobrze budowane i utrzymane napięcie, piękna muzyka. Film zupełnie inny od typowych obrazów Bollywoodu, bez nadmiernego dramatyzmu potrafi mocno wstrząsnąć - po seansie czułam się zupełnie inaczej, myślę że katharsis jest tego najlepszym określeniem. Polecam gorąco, jako naprawdę warty zobaczenia!!

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Premiery

22 października
15 października
8 października

Zapowiedzi

29 października
5 listopada
10 listopada
11 listopada
12 listopada
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin