|

Top 10

KEI

Wszystkie kina zamknięte !

W związku z sytuacją pandemiczną, wszystkie kina zostały zamknięte. Część z nich działa jedynie online, udostępniając filmy w modelu VOD. Pomóż kinom przetrwać ten ciężki dla nich czas !

Gdy tylko będzie znana data ponownego otwarcia kin, niezwłocznie ją podamy.

Dawn of the Planet of the Apes


Directed by: Matt Reeves

Cinema program "Dawn of the Planet of the Apes" in Kraków

No showtimes for movie "Dawn of the Planet of the Apes" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster Ewolucja planety małp
Original title: Dawn of the Planet of the Apes
Runtime: 130 min.
Production: USA , 2014
Category: action / drama / sci-fi
Release Date: 11 July 2014
Distribution: Imperial Cinepix

Directed by: Matt Reeves
Cast: Judy Greer, Gary Oldman, Keri Russell

Continuation of the "Genesis Planet of the Apes," in which we will continue the story of the acquisition by intelligent apes rule the planet and the collapse of human civilization. Increasing the strength of the breed genetically mutated monkeys under the command of Caesar struggling with grupąludzi who survived the deadly virus attack, sowing havoc ten years earlier. The truce, which they manage to achieve this, turns out to be short-lived. The world is on the brink of war, where the winner will become the dominant species on Earth. Directed by: Matt Reeves ("Cloverfield"), the "role" Andy Serkis Caesar again, memorable Gollum from "Lord of the Rings". Film wcyfrowym 3D.
Average rate: 7.0
rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0
59 votes. | Rate movie

Movie trailer: Dawn of the Planet of the Apes

Your comments

Transformers wiek zagłady rządzi 5. August 2014, 18:16

Hory film to ewolucja planety małp jakies małpy co mają wścieklizne se biegają. transformers wiek zaglady rządzi

RAFAŁ 4. August 2014, 22:06

KAWAŁ DOBREJ ROBOTY !! OBY WIECEJ TAKICH FILMÓW !! GORĄCO POLECAM :)

Jay 31. July 2014, 20:52

Rzadko chodzę na wysokobudżetowe hollywoodzkie filmy i nie ogladałem pierwszej cześć I. Ale ten był bardzo dobry... Małpy niesamowite

kk 24. July 2014, 21:19

6/10 średnio, mógłby być 30% krótszy.

polecam wam ja 23. July 2014, 21:07

byłem na ewolucji planety małp i na transformers 4 i gdybym miał wybrać teraz 1 seans od kopa bym wybrał ewelucję - transformers padaka na maxa dla dzieci ponizej 15 roku życia za to ewolucja planety małp wciąga, nie nudzi, przykuwa uwagę widza i zmusza jako tako do myślenia :) polecam

Niigus 17. July 2014, 22:17

Jestem zachwycony !! Mam nadzieję że 3 część się ukaże w miare szybko :) Nigdy zbytnio nie przepadałem i nie byłem fanem takich filmów ale wczesniejsza część czyli geneza planety małp i ta mnie oczarowały i na kolejna produkcję z pewnością pójdę i to w ciemno. Naprawdę warto jest klimat polecam wszystkim. Film zbiera dobre recenzje i wcale mnie to nie dziwi bo jest bardzo dobry chodz specyficzny. Wizja świata małp i ludzi zepchniętych na 2 plan przez wirusa jest jednocześnie zachwycająca jak i przerażająca.

Pyszczak 14. July 2014, 20:56

Film do bólu szablonowy. Garstką ludzi rządzi opętany i szalony człowiek z kompleksami. Połowo ludzi nosząych broń to jacyś narwańcy zachowujący się jak na prochach. Dużo dialogów. Za dużo. Zastanawiające jest to, że gromada ludzi, żyje sobie w mieście, tańczy po ulicy i się zabawia. Nikt nie pracuje, nikt nic nie uprawia, nie sieje... eh żenujące są te schematy. Ale dla fanów serii pewno będzie to arcydzieło.

biber 14. July 2014, 20:36

Można powiedzieć że to bardziej ambitne kino mające dużo odnośników do zastanawiania sie nad egzystencją ludzi i zwierząt a efekty to tylko znakomite dopełnienie w filmie :)

Kasjer 14. July 2014, 19:07

Całkiem niezły. Na początku trochę przynudza ale później robi się ciekawie. Mimo wszystko równie dobrze mogłem obejrzeć to w domu

podymacz 13. July 2014, 12:27

Dobry, choć historia w "Genezie" troszkę bardziej mnie wciągła. Do połowy, przegadany, ale potem KOBA popycha akcję do przodu. :) 7/10. Polecam fanom.

Add new comment Dawn of the Planet of the Apes

Your opinion about the movie:

Repertuar kin na telefonie

Now in cinemas

Cinemas

Premieres

22 January
15 January

Coming soon

29 January
5 February
12 February
» more coming soon

Cinemas


logo Repertuary pl © 2000 - 2021 Repertuary.pl