|

Top 10

KEI

Od 12 marca do odwołania wszystkie kina zamknięte !

Decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego wszystkie placówki kulturalne w Polsce: muzea, teatry oraz kina zostały zamknięte do odwołania !

Gdy tylko będzie znana data ponownego otwarcia kin, niezwłocznie ją podamy.

Wyświetlany poniżej repertuar jest nieaktualny !
Wyświetlamy go jedynie aby wyszukiwarki internetowe nie uznały strony za nieaktywną.

Suicide Squad


Directed by: David Ayer

Cinema program "Suicide Squad" in Kraków

No showtimes for movie "Suicide Squad" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster Legion samobójców
Original title: Suicide Squad
Runtime: 123 min.
Production: Kanada/USA , 2016
Category: action / fantasy
Release Date: 5 August 2016
Distribution: Warner

Directed by: David Ayer
Cast: Will Smith, Jared Leto, Margot Robbie

Director David Ayer (Furia, End of Watch) shows the film Legion suicides starring Oscar nominee Will Smith (Ali, The Pursuit of Happyness), Oscar winner Jared Leto (Welcome to the club), Margot Robbie (The Wolf of Wall Street, Focus) Joel Kinnamana (available in the Netflix series House of Cards) and Oscar nominated Viola Davis (the Help, Doubt).

How good to be bad ... Collect team composed of the most dangerous captives superprzestępców. Then give them the most powerful weapon we have government. Finally, send them on a mission whose goal is to defeat the mysterious, impenetrable being. Amanda Waller, US intelligence officer, has come to the conclusion that such a task will give only a jumble scoundrels who have absolutely nothing to lose. What do Legion Suicide, when its members realize that they were not chosen because they have a chance to win, but because no one will regret them, when will fail? Do you give your all, even though they die, will they fight for their own survival?
Average rate: 7.0
rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0
33 votes. | Rate movie
IMDb© rate: Legion samobójców on IMDb

Movie trailer: Suicide Squad

Your comments

Joker <33 15. October 2016, 10:11

Zajebisty film polecam bylem tylko raz a musze jeszcze kiedys się wybrac

. 31. August 2016, 21:18

Madness

Lilka 23. August 2016, 12:10

Kompletne dno. Jesteśmy zaskoczeni tym filmem. Fabuła jest idiotyczna ,mnóstwo brzydkich słów (w tym kilka przekleństw) i podteksty seksualne. Na pewno nie od 12 lat. Zdecydowanie nie polecam . Wyszliśmy wcześnie, bo nie dało się tego oglądać. Straciliśmy tylko kasę.

jagelerth 18. August 2016, 21:51

Niestety słaby :-( Niezbyt przekonujące postaci, fabuła i za dużo gadania. Sentymentalne teksty seryjnych zabójców? WTF?
Gdyby nie Harley Quinn to chyba bym nie wysiedział. Laska wymiata!!!!!!

Tominfo 14. August 2016, 16:23

Coś poszło nie tak bo problemy legionu samobójców nie kończą się na negatywnych recenzjach. Do grona niezadowolonych dołączył jeden fan ze Szkocji. Mężczyzna chce pozwać Warner Bros. za wprowadzającą w błąd kampanię promocyjną. Otóż w ostatecznej wersji filmu nie znalazły się sceny, które zaprezentowane zostały w zwiastunach. Chodzi o fragmenty z Jokerem, którego obecność na ekranie mocno okrojono. Postać Joker nie przeszła bez echa. Fani są mocno zawiedzeni. Kultowa postać otrzymała zbyt mało czasu ekranowego, a sam Jared Leto przyznał, że efektem końcowym jest zaskoczony. Aktor w niejednym wywiadzie zdradził, że nagrał znacznie więcej materiału który spokojnie mógłby zostać wykorzystany w solowym filmie.

h 11. August 2016, 9:51

Ok. Spoko. Szybkie tempo akcji. Will i Margot trzymają ten film w całości.

nemo 11. August 2016, 8:11

Film co najwyżej przeciętny. Jokera mogłoby nie być, nie miał żadnego wpływu na akcję - chyba był dodany tylko żeby podnieść atrakcyjność filmu. Generalnie fajny pomysł, ale zmarnowany.

bronio 10. August 2016, 1:42

ad kolegi co Jockera wszechwładzy nie kuma - ja nie rozumiem tak wielu rzeczy i zdarzeń w tym filmie, a znam komiksy i postaci, że ośmielam się przypuszczać, że to film jest słaby (źle zmontowany, albo już źle napisany), a nie ja tępy. nie podobało mi się, nawet prowadzenie postaci - spóźniony kolega od wspinania się, który nie zaistniał i poszedł do rozwałki, wydaje mi się marne. Kiepskie to było

wonny 10. August 2016, 1:38

jeśli komuś się podobał Deadpool, Batmany i jest fanem komiksu to początek może się spodobać... dalej, coraz gorzej i gorzej, poszatkowane to jest tak bez ładu i składu, że film męczy i żenuje miejscami. Ja żałuję 25 zeta, i wysiedzenia 20 minut na reklamach (mimo zapłaconego biletu). Słabo, dost minus, ze wskazaniem na mierny.

marcelo 9. August 2016, 17:08

Średni film ale bawiłem się na nim całkiem dobrze :) Ukłony za to że próbowali stworzyć coś nowego szkoda tylko że druga polowa filmu całkowicie odbiegła od klimatu aby zrobić kino dla wszystkich czyli papke dla dzieci i dla dorosłych. Studio znowu maczało w tym palce nie dając reżyserowi stworzyć swojej wizji i pomysłu. Dużo scen bankowo było wyciętych i pewnie zostaną dodane na blu-ray. Gdyby było mocniej i brutalniej było by znacznie lepiej.

Pycholek 8. August 2016, 6:48

Całkiem przyjemne kino akcji, łączące wielu bohaterów serii z ukazaniem beznadziejnego toku rozumowania ludzi i naiwności. Nie rozumiem tylko dlaczego Jocker ma taką władzę i możliwości taktyczno-operacyjne, ponieważ wykreowany jest na bezmyślnego szaleńca, a jednak ciągle jest krok przed wszystkimi.

gg 6. August 2016, 23:03

ostra jazda polecam

Add new comment Suicide Squad

Your opinion about the movie:

Repertuar kin na telefonie

Now in cinemas

Cinemas

Premieres

22 May
15 May

Coming soon

1 June
» more coming soon

Cinemas


logo Repertuary pl © 2000 - 2020 Repertuary.pl