|

Top 10

KEI

Od 12 marca do odwołania wszystkie kina zamknięte !

Decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego wszystkie placówki kulturalne w Polsce: muzea, teatry oraz kina zostały zamknięte do odwołania !

Gdy tylko będzie znana data ponownego otwarcia kin, niezwłocznie ją podamy.

Wyświetlany poniżej repertuar jest nieaktualny !
Wyświetlamy go jedynie aby wyszukiwarki internetowe nie uznały strony za nieaktywną.

The Wolfman


Directed by: Joe Johnston

Cinema program "The Wolfman" in Kraków

No showtimes for movie "The Wolfman" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster Wilkołak (2010)
Original title: The Wolfman
Production: USA , 2010
Release Date: 26 February 2010
Distribution: UIP

Directed by: Joe Johnston
Cast: Hugo Weaving, Benicio Del Toro, Anthony Hopkins

Dzieciństwo Lawrence Talbota skończyło się tej nocy, kiedy zmarła jego matka. Po wyjeździe z sennej wiktoriańskiej wioski Blackmoor, Talbot spędził dziesiątki lat dochodząc do siebie i próbując zapomnieć. Kiedy jednak narzeczona jego brata, Gwen Conliffe (EMILY BLUNT, The Young Victoria, Diabeł ubiera się u Prady) prosi go, aby pomógł odnaleźć jej ukochanego, Talbot wraca do domu. Dowiaduje się, że istota obdarzona zwierzęcą siłą i nienasyconym pragnieniem krwi morduje mieszkańców, a śledztwo w tej sprawie prowadzi podejrzliwy inspektor Scotland Yardu Aberline (HUGO WEAVING, Władca pierścieni, Matrix).
Próbując ułożyć krwawe puzzle, Talbot wpada na ślad klątwy zamieniającej w wilkołaki tych, na których została rzucona. Jeśli ma zakończyć rzeź i ochronić kobietę, którą pokochał, Talbot musi pokonać okrutną istotę grasującą w lasach otaczających Blackmoor. Kiedy jednak zostaje ugryziony przez bestię, ten prosty człowiek udręczony przeszłością odkryje swoją pierwotną naturę... tę, o której nie miał pojęcia, że istnieje.Average rate: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
1377 votes. | Rate movie
IMDb© rate: Wilkołak (2010) on IMDb

Movie trailer: The Wolfman

Your comments

kinoman 18. March 2010, 1:28

taka sobie piątka, Ani porywa, ani mierzi, Film średni pod każdym względem. Odradzam salę studyjną w kinie kijów, to jakaś kpina, ekran mały, jak w domu, nagłośnienie, jak do wieży. Lepiej sobie film pozyczyc, i puscić na ścianie z rzutnika.

Jacek M. 13. March 2010, 0:29

Włochaty facet biega po lesie i gryzie biednych ludzi. Tak oto można spointować filozofię tego spektaklu

hghg 9. March 2010, 15:57

Bardzo dobrze nakręcony film i ogólnie jest dobry aczkolwiek spodziewałem się więcej elementów horroru ... Ale w sumie polecam :)

kefas 4. March 2010, 22:25

Beznadziejny. Jesli oczekujecie od filmu latajacych konczyn i maltretowania ciala rozrywania i miazdzenia go to jest cos dla was.... ja zgadzam sie z przedmowca ze najlepiej sie na nim zasypia:(

Agnus 3. March 2010, 22:01

Jak widac opinię są różne - najlepiej więc sprawdzić osobiście! Ja tak zrobiłam i ... jest ok. POLECAM!
Klasyczny scenariusz ze zwrotem akcji w połowie filmu. Trochę romantyzmu, trochę krwi i mamy WILKOŁAKA. Nawiązuje do obecnych tendencji gatunku - klątwa przyczyną rozterek moralnych świeżoupieczonego wilkołaka. ZUPEŁNIE JAK WAMPIR Z "WYWIADU...." Pozdrawiam i do nastepnego razu ;)

Monk 1. March 2010, 11:02

Dno. W połowie filmu można zasnąć. Później jest tylko gorzej.

Aragwain 28. February 2010, 19:24

Film bardzo dobry, dziś na nim byłem, aktorzy dobrzy. Akcja wspaniale zagrana, kostiumy, realia, wszystko idealnie. Fabuła troszkę zbyt przewidywalna, ale da się przeżyć.

Jeśli się nie ma innego pomysłu, można iść i po wyjściu być zadowolonym.

Ag 28. February 2010, 11:35

beznadziejny....

Monek 28. February 2010, 2:36

Doskonały remake filmu z 1941 roku pod tym samym tytułem. Świetne kreacje aktorskie - Anthony Hopkins, Hugo Weaving czy Emily Blunt. Świetna muzyka, widowiskowe efekty specjalne, wgniatające w fotel sceny ataków wilkołaków. Jednym słowem, dla koneserów tego typu gatunku, to niesamowita gratka i jazda na całego. Dla innych przypomnienie, iż wilkołactwo to motyw legendarny i fantastyczny, więc ambitne kino nie ma z tym nic wspólnego. W zamian za to, można zobaczyć naprawdę kawał świetnie rzemieślniczo zrobionego kina.

Add new comment The Wolfman

Your opinion about the movie:

Repertuar kin na telefonie

Now in cinemas

Cinemas

Premieres

22 May
15 May

Coming soon

1 June
» more coming soon

Cinemas


logo Repertuary pl © 2000 - 2020 Repertuary.pl