|

Top 10

  1. Zieja
  2. Tenet
  3. Hope
  4. Basia
  5. Ha-roo
KEI

Drag Me to Hell


Directed by: Sam Raimi

Cinema program "Drag Me to Hell" in Kraków

No showtimes for movie "Drag Me to Hell" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster Wrota do piekieł
Original title: Drag Me to Hell
Runtime: 100 min.
Production: USA , 2009
Release Date: 1 January 2010
Distribution: Best Film

Directed by: Sam Raimi
Cast: Alison Lohman, Justin Long, Lorna Raver

Atrakcyjna i seksowna Christine ma dobra pracę, fajnego chłopaka i świetlaną przyszłość, gdyby nie fakt, że w ciągu trzech dni trafi…do piekła.
Twórca superprodukcji SPIDER-MAN oraz kultowej trylogii MARTWE ZŁO Sam Raimi powraca z prawdziwym horrorem! Zło zostanie wskrzeszone. Raimi, podobnie jak w swych najlepszych filmach, przeraża i bawi jednocześnie, gwarantując prawdziwą rozrywkę.Average rate: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
1391 votes. | Rate movie

Movie trailer: Drag Me to Hell

Your comments

fan 19. January 2010, 16:53

film jest ok chociaż jest zbyt przewidywalny przynajmniej dla fanów tego gatunku

jenny6 15. January 2010, 7:51

Świetny film - zwłaszcza dla wielbicieli gatunku, co prawda oprócz horrorów uwielbiam też kotki ale mimo wszystko polecam;-)

monek 10. January 2010, 3:19

Świetnie zrobiony film. To obraz, który wywołuje u widza skrajne emocje. Sam Raimi cudnie tutaj bawi się z widzem. ‘Oczekuj nieoczekiwanego’ tak najprościej i najkrócej możnaby zrecenzować ten film. Znając tytuł, gatunek i główny wątek filmu oczekuje się zobaczyć horror, który przeraża, odraża i powoduje koszmary nocne u wszystkich nadwrażliwych odbiorców. Nic bardziej błędnego w przypadku tego tytułu. To bowiem pikantne danie główne w postaci horroru polane słodkim sosem, czyli z domieszką czarnej komedii. Raz drżysz, a kiedy indziej uśmiechasz się. Oglądasz film z zaciekawieniem, myślisz co jeszcze może się wydarzyć, budujesz sobie kolejne sceny, próbujesz rozgryźć finał i nagle, bah!, twoje wszelkie przypuszczenia zostają doszczętnie rozwiane. Nasuwa się mi tu porównanie z filmem Quentina Tarantino „Bękarty Wojny”. Spoglądasz na ekran i po pewnym czasie tak naprawdę już nie wiesz, co jeszcze może się wydarzyć. A ostatnia scena filmu jest tego genialnym przykładem. Niby znasz już zakończenie, a tutaj nagle „niespodzianka”!  Film ogląda się genialnie, ale wymaga pewnego dystansu do kina. Jeśli chcesz się tylko bać lub tylko śmiać się, to nie idź na ten film. Tutaj bowiem musisz uruchomić swoją wyobraźnię i dostrzec drobne szczegóły, które budują wartość filmu. Dla wszystkich kinomaniaków, którzy generalnie kochają kino bez podziału na gatunki i podgatunki klasy B, gorąco polecam. Ktoś, kto nie lubi tego typu obrazów może nazwać to kiczem, ale podchodząc do kina obiektywnie i profesjonalnie, można dostrzec tutaj majstersztyk tego gatunku. Naprawdę warty oglądnięcia.

Ja 7. January 2010, 17:28

Film wsrod licznych horrorów zaa oceanu bardzo sie wyroznia. Na plus oczywiscie. Godny polecenia, wart zobaczenia :-) Mozna sie przestraszyc. Polecam

AGA 4. January 2010, 13:38

może nie jest to dzieło roku,ale ogląda się całkiem fajnie, film ku pokrzepieniu wszystkich pracujących w usługach - taka staruszka to jest dopiero ciężki klient :P, bardzo przyjemy kotek ( szkoda że tak skończył) oraz sympatyczna koza ( wyszła ze sprawy bez szwanku :)) film dla miłośników gatunku - należę do takich :D, więc nie odradzam, ale domyślam się ,że są i tacy którym się będzie bardzo nie podobał....

venom 4. January 2010, 12:41

horror niepoważny-ja takich nie lubie.

w 4. January 2010, 10:53

uśmiałam się jak nigdy :)

b 2. January 2010, 22:26

straszniej byc nie moze...
uauuu...jak ktos lubi fiziologie, to moze poogladac. Jak ktos lubi kotki, lepiej nie ogladac. Zarty zartami, ale tylko tyle mozna o tym filmie napisac. Lepiej zostac w domu i ogladnac "wszystko gra".

SEB 1. January 2010, 21:50

Hmmm jesli chodzi o mnie to jestem mega funem "Martwego Zla" i tego typu klimatu, natomiast "Wrota" to slaby film, smieszny, ja sie ubawilem, to co mnie urzeklo to koncept starszuki ... 3/10 niestety.

maver 28. December 2009, 17:48

kurcze myślałem że premiera była już 3 miechy temu, bo mniej więcej wtedy go oglądałem. Film dokładnie jak napisał kolega "z.gryz.", odbiega od schematu. Jestem wielbicielem tego gatunku i nudzi mnie a nawet śmieszy, oglądanie gonitw z piłami motorowymi, obcinanie głów, itd. Ten film, taki nie jest. Może rzeczywiście momentami jest śmieszna ta staruszka, ale wszystko inne potrafi trzymać w napięciu 8/10

z. gryz. 4. December 2009, 8:41

Jeśli jesteś fanem Raimiego i/lub horrorów nie do końca na poważnie - nie przejmuj się oceną. Ten film ma i będzie miał je niskie bo odbiega od schematu, bo podobno jest "niesmaczny", bo nie kończy się tak jak chciałby przeciętny Wiesiek, bo ludzie są przekonani, że to miał być horror jak każdy, ale nie wyszedł. Wyszedł dokładnie tak jak to sobie zaplanował Raimi i moim zdaniem to jego najlepszy film, a przy okazji zdecydowanie jeden z najlepszych horrorów w ostatnich latach. Polecam.

Add new comment Drag Me to Hell

Your opinion about the movie:

Repertuar kin na telefonie

Now in cinemas

Premieres

25 September
18 September
11 September

Coming soon

30 September
2 October
4 October
9 October
16 October
» more coming soon

Cinemas


logo Repertuary pl © 2000 - 2020 Repertuary.pl