Repertuar filmu "Dzwoneczek i uczynne wróżki" w Krakowie
Brak repertuaru dla
filmu
"Dzwoneczek i uczynne wróżki"
na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.
Czas trwania: 76 min.
Produkcja: USA , 2010
Premiera: 23 lipca 2010
Dystrybutor filmu: Forum Film
Reżyseria: Bradley Raymond
Pewnego letniego dnia mała dziewczynka zauważyła Dzwoneczek. To nie powinno się wydarzyć i dlatego pozostałe wróżki wyruszają jej na ratunek. Jednak zanim odnajdą swoją przyjaciółkę, Dzwoneczek zaprzyjaźnia się z samotną dziewczynką i postanawia pomoc jej rozwiązać rodzinny problem. Sprawa jest na tyle ważna, że wróżka decyduje się narazić własne bezpieczeństwo, aby doprowadzić do pomyślnego zakończenia.
Piękna, ciepła animowana opowieść dla najmłodszych dzieci.
Wasze opinie
piękna bajka o elfie
film mi się bardzo podobał nawet mojemu bratu się nie nudziło.
barzo fajny film,przeszłam się na niego jeszcze raz !
Film bardzo podobał się mojej 7-letniej córeczce. Ja tez sie nie nudziłam. Piekna historia, przedstawiona w basniowy sposób. Bez przemocy. Polecamy:)
Bylam z 3-letnia coreczka i moge z czystym sumieniem polecic! Bajka dla najlmlodszych i nie tylko, bez przemocy, bardzo ciepla, fabula o rodzinie, przyjazni i milosci. Bardzo sympatyczna
Film cudowny pod kazdym wzgledem.
Świetny film dla najmłodszych widzów i nie tylko. Ciepła opowieść niby bajkowa, ale wplatająca elementy z rzeczywistych relacji w rodzinie. Doskonały, stary dobry Disney. Z kina wychodzi się z uśmiechem na twarzy!!!
