|

Top 10

  1. Top Gun: Maverick
  2. Minions: The Rise of G
  3. Johnny
  4. Simona
  5. The Great Dictator
  6. Broken Blossoms
  7. Elephant
  8. The Nutcracker and the
  9. Un Prophete
  10. Nosferatu - symfonia g...

Profile: kinomaniakOn

Films comments:

La La Land 27. February 2017, 23:27 kinomaniakOn

..szkoda czasu!Zwiastun obiecywał dobrą muzykę! Reżyser moim zdaniem superfilmu - Whiplash - mógł podnieść poprzeczkę! Jak ktoś oglądał polski film "Disco Polo" - to jest lepszy! Beznadziejny musical pełen tandetnych podskoków w rytm kiepskiej muzyki. Nie mogłem się doczekać zapowiedzianego w zwiastunie otwarcia klubu jazzowego. Wyszlismy z ukochaną zniesmaczeni mocno.


Młodzi nie zrozumieją! Jak ktoś pamięta te czasy i totalny brak edukacji seksualnej - to uśmiech się pojawi na twarzy sam. Świetnie przedstawiona rewolucja seksualna w Polsce. Mocno realistyczne historie, dobra gra aktorów, temat ważny! Założę się, że KAŻDEGO oglądającego ten film - poruszą pokazane historie i obudzą wspomnienia!

La La Land 27. February 2017, 22:57 kinomaniakOn

Beznadzieja! Zwiastun zapowiadał świetną muzykę...reżyser wcześniejszym superfilmem Whiplash - również! i co? Mamy szmirę! Beznadziejny musical ze skaczącymi na ławkach w parku i maskach samochodów tancerzami! Muzyka zadowalająca gości wiejskich dyskotek - no chyba, że w drugiej połowie jest zmiana - nie wiem, nie doczekaliśmy się, wyszliśmy z kina! Czekaliśmy na moment, kiedy będzie obiecana w zwiastunie dobra muzyka w tworzonym klubie jazzowym. Mimo cierpliwości...nie dało się wytrzymać! Jak ktoś widział polski film "Disco Polo" - to jest on ...niebo lepszy, choć swoją wartość zawdzięcza i tak chyba "beznadziei" :-)

Konwój 27. February 2017, 22:49 kinomaniakOn

Mocny film! Warto zobaczyć! Świetna gra aktorów, pokazane różne punkty widzenia. Otwiera oczy na to jak "system" jest niesprawiedliwy oraz jak ci, którzy "system" tworzą starają się go we własnym zakresie naprawić. Mamy dwa systemy, oba chore - wymiaru sprawiedliwości oraz ...jego poprawiania. Film pokazuje jak środowisko pracy, może zmienić człowieka. Ciekawe jest to, że WSZYSCY kierują się bardzo ludzkimi przekonaniami zbudowanymi na podstawie swoich zepsutych i wypaczonych doświadczeń. Bardzo dobry film!

Lion 27. February 2017, 22:38 kinomaniakOn

wciąga! Mocno przewidywalny jak to w kinie hinduskim ale z pewnością wart zobaczenia. Piękna historia, zwłaszcza dla kogoś kto zetknął sie z tematem poszukiwania "korzeni" i związków rodzinnych. Mocno wzruszający, zwiastun zachęca tematem a sam film zaspokaja oczekiwania

A Cure for Wellness 27. February 2017, 22:32 kinomaniakOn

Mieszane uczucia, z kina nie wyszliśmy ale do samego końca szuka się przesłania. Film ogląda się dla samego "oglądania" jakby czytać książkę, która nie wnosi nic szczególnego i nie pobudza do myślenia...ale fajnie się czyta, przeżywając jakąś przygodę......
...a może jest pewien sens...może chodzi właśnie o ucieczkę ludzi osiągających ogromne sukcesy?...o to, że tak na prawdę nie mają łatwego życia i uciekają pod pretekstem leczenia choroby w piękne miejsca, najpiękniejsze miejsca na świecie - bo widoki zapierają dech :-).
Jednak mało kogo to obchodzi, poza tym nie chodzi o to żeby z wysiłkiem domyślać się co można wyciągnąć z filmu....
Można polecić komuś kto lubi horrory, lubi się bać ale nie ma odwagi samemu na nie chodzić - tu strach jest umiarkowany i wszystko mocno przewidywalne.

Repertuar kin na telefonie

Now in cinemas

Premieres

25 November
18 November

Coming soon

Cinemas


logo Repertuary pl © 2000 - 2022 Repertuary.pl